Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup minestrone
Kalori & fakta pemakanan
tanpa daging, buatan sendiri
46
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.9 g
Karbo6.2 g
Lemak1.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 46 kcal —
- Protein 1.9 g 4%
- Karbohidrat 6.2 g 2%
- Lemak 1.2 g 2%
- Lemak tepu 0.3 g 2%
- Serat 2 g 7%
- Gula 1.5 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 46 | 1.9 g | 6.2 g | 1.2 g |
| 50 g | 50 g | 23 | 1 g | 3.1 g | 0.6 g |
| 150 g | 150 g | 69 | 2.9 g | 9.3 g | 1.8 g |
| 200 g | 200 g | 92 | 3.8 g | 12 g | 2.4 g |
| 250 g | 250 g | 115 | 4.8 g | 16 g | 3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup minestrone
Berapa kalori dalam 100 g Sup minestrone?
100 g Sup minestrone mengandungi 46 kcal, dengan 1.9 g protein, 6.2 g karbohidrat dan 1.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup minestrone?
50 g Sup minestrone mengandungi 23 kcal, dengan 1 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup minestrone?
150 g Sup minestrone mengandungi 69 kcal, dengan 2.9 g protein, 9.3 g karbohidrat dan 1.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup minestrone?
200 g Sup minestrone mengandungi 92 kcal, dengan 3.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 2.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup minestrone?
250 g Sup minestrone mengandungi 115 kcal, dengan 4.8 g protein, 16 g karbohidrat dan 3 g lemak.
Sumber: mvt 10.166 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat