Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup cenducan dan barli
Kalori & fakta pemakanan
dalam tin, pekat, ditambah air
30
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.8 g
Karbo4.5 g
Lemak0.9 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 30 kcal —
- Protein 0.8 g 2%
- Karbohidrat 4.5 g 2%
- Lemak 0.9 g 1%
- Lemak tepu 0.2 g 1%
- Serat 0.3 g 1%
- Natrium 365 mg 16%
- Kolesterol 0 mg 0%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 4 µg 0%
- Vitamin C 0 mg 0%
- Vitamin D 0 µg 0%
- Tiamina (B1) 0.01 mg 1%
- Riboflavin (B2) 0.04 mg 3%
- Niasin (B3) 0.36 mg 2%
- Asid pantotenik (B5) 0.05 mg 1%
- Vitamin B6 0.07 mg 4%
- Folat (B9) 2 µg 1%
- Vitamin B12 0 µg 0%
Mineral
- Kalsium 5 mg 0%
- Zat besi 0.21 mg 1%
- Magnesium 4 mg 1%
- Fosforus 25 mg 2%
- Kalium 38 mg 1%
- Zink 0.2 mg 2%
- Kuprum 0.1 mg 11%
- Mangan 0.05 mg 2%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 30 | 0.8 g | 4.5 g | 0.9 g |
| 50 g | 50 g | 15 | 0.4 g | 2.3 g | 0.5 g |
| 150 g | 150 g | 45 | 1.2 g | 6.8 g | 1.4 g |
| 200 g | 200 g | 60 | 1.5 g | 9 g | 1.9 g |
| 250 g | 250 g | 75 | 1.9 g | 11 g | 2.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup cenducan dan barli
Berapa kalori dalam 100 g Sup cenducan dan barli?
100 g Sup cenducan dan barli mengandungi 30 kcal, dengan 0.8 g protein, 4.5 g karbohidrat dan 0.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup cenducan dan barli?
50 g Sup cenducan dan barli mengandungi 15 kcal, dengan 0.4 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup cenducan dan barli?
150 g Sup cenducan dan barli mengandungi 45 kcal, dengan 1.2 g protein, 6.8 g karbohidrat dan 1.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup cenducan dan barli?
200 g Sup cenducan dan barli mengandungi 60 kcal, dengan 1.5 g protein, 9 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup cenducan dan barli?
250 g Sup cenducan dan barli mengandungi 75 kcal, dengan 1.9 g protein, 11 g karbohidrat dan 2.3 g lemak.
Sumber: Canadian Nutrient File 1062 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat