Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Zukini hijau
Kalori & fakta pemakanan
20
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.1 g
Karbo2.3 g
Lemak0.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 20 kcal —
- Protein 1.1 g 2%
- Karbohidrat 2.3 g 1%
- Lemak 0.5 g 1%
- Serat 2.3 g 8%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 20 | 1.1 g | 2.3 g | 0.5 g |
| 50 g | 50 g | 10 | 0.6 g | 1.2 g | 0.3 g |
| 150 g | 150 g | 30 | 1.7 g | 3.5 g | 0.8 g |
| 200 g | 200 g | 40 | 2.2 g | 4.7 g | 1 g |
| 250 g | 250 g | 50 | 2.8 g | 5.8 g | 1.3 g |
Makanan serupa
- Zukini hijau tuamentah17 kcal / 100 g
- Labu silinder hijau25 kcal / 100 g
- Zukini berkulit hijaumentah16 kcal / 100 g
- Timun hijau pendek17 kcal / 100 g
- Zukini17 kcal / 100 g
- Timun hijau panjang20 kcal / 100 g
- Labu botol bujur hijau gelap13 kcal / 100 g
- Zinibeku, tidak disediakan17 kcal / 100 g
- Peria ular panjang hijau gelap12 kcal / 100 g
- Zucchinijeruk, ditoskan34 kcal / 100 g
Soalan tentang Zukini hijau
Berapa kalori dalam 100 g Zukini hijau?
100 g Zukini hijau mengandungi 20 kcal, dengan 1.1 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Zukini hijau?
50 g Zukini hijau mengandungi 10 kcal, dengan 0.6 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Zukini hijau?
150 g Zukini hijau mengandungi 30 kcal, dengan 1.7 g protein, 3.5 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Zukini hijau?
200 g Zukini hijau mengandungi 40 kcal, dengan 2.2 g protein, 4.7 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Zukini hijau?
250 g Zukini hijau mengandungi 50 kcal, dengan 2.8 g protein, 5.8 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Sumber: IFCT (India) D077 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat