Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sayur campur gaya Asia
Kalori & fakta pemakanan
sejuk beku, direbus
27
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.9 g
Karbo3.1 g
Lemak0.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 27 kcal —
- Protein 1.9 g 4%
- Karbohidrat 3.1 g 1%
- Lemak 0.3 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 2 g 7%
- Gula 3.1 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 27 | 1.9 g | 3.1 g | 0.3 g |
| 50 g | 50 g | 14 | 1 g | 1.6 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 41 | 2.9 g | 4.7 g | 0.5 g |
| 200 g | 200 g | 54 | 3.8 g | 6.2 g | 0.6 g |
| 250 g | 250 g | 68 | 4.8 g | 7.8 g | 0.8 g |
Makanan serupa
- Campuran sayur gaya Asiasejuk beku, direbus, ditos (brokoli, kacang hijau, jagung mini, kacang pis manis, lada benggala merah)39 kcal / 100 g
- Sayur campur gaya Mexicobeku sejuk, direbus57 kcal / 100 g
- Sayur campurbeku, belum disediakan72 kcal / 100 g
- Campuran sayur goreng gaya Asiadigoreng tumis, dengan minyak biji sesawi49 kcal / 100 g
- Cendawan campurandireneh, beku sejuk beku60 kcal / 100 g
- Kubis Brussels bekubeku sejuk, direbus40 kcal / 100 g
Soalan tentang Sayur campur gaya Asia
Berapa kalori dalam 100 g Sayur campur gaya Asia?
100 g Sayur campur gaya Asia mengandungi 27 kcal, dengan 1.9 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sayur campur gaya Asia?
50 g Sayur campur gaya Asia mengandungi 14 kcal, dengan 1 g protein, 1.6 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sayur campur gaya Asia?
150 g Sayur campur gaya Asia mengandungi 41 kcal, dengan 2.9 g protein, 4.7 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sayur campur gaya Asia?
200 g Sayur campur gaya Asia mengandungi 54 kcal, dengan 3.8 g protein, 6.2 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sayur campur gaya Asia?
250 g Sayur campur gaya Asia mengandungi 68 kcal, dengan 4.8 g protein, 7.8 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) G994232 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat