Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Salad lobak
Kalori & fakta pemakanan
tidak dikupas, mentah, dengan sos (tomato, bawang, pasli, cuka dan minyak), dengan garam
40
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.1 g
Karbo2.3 g
Lemak2.6 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 40 kcal —
- Protein 1.1 g 2%
- Karbohidrat 2.3 g 1%
- Lemak 2.6 g 3%
- Serat 1.6 g 6%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 40 | 1.1 g | 2.3 g | 2.6 g |
| 50 g | 50 g | 20 | 0.5 g | 1.2 g | 1.3 g |
| 150 g | 150 g | 60 | 1.6 g | 3.5 g | 3.9 g |
| 200 g | 200 g | 80 | 2.1 g | 4.7 g | 5.2 g |
| 250 g | 250 g | 100 | 2.6 g | 5.9 g | 6.5 g |
Makanan serupa
- Salad lobak merahmentah, dengan sos (tomato, bawang, pasli, cuka dan minyak), dengan garam52 kcal / 100 g
- Salad lobak lobak merah mentah dan bitsos dengan tomato, bawang, pasli, cuka dan minyak, tanpa garam39 kcal / 100 g
- Salad lobak merah kecilwith vinegar marinade69 kcal / 100 g
- Salad ubi bitmentah, dengan sos (tomato, bawang, pasli, cuka dan minyak), bergaram63 kcal / 100 g
- Lobakmentah16 kcal / 100 g
- Salad chardmentah, dengan sos tomato, bawang, pasli, cuka dan minyak, tanpa garam54 kcal / 100 g
Soalan tentang Salad lobak
Berapa kalori dalam 100 g Salad lobak?
100 g Salad lobak mengandungi 40 kcal, dengan 1.1 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Salad lobak?
50 g Salad lobak mengandungi 20 kcal, dengan 0.5 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Salad lobak?
150 g Salad lobak mengandungi 60 kcal, dengan 1.6 g protein, 3.5 g karbohidrat dan 3.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Salad lobak?
200 g Salad lobak mengandungi 80 kcal, dengan 2.1 g protein, 4.7 g karbohidrat dan 5.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Salad lobak?
250 g Salad lobak mengandungi 100 kcal, dengan 2.6 g protein, 5.9 g karbohidrat dan 6.5 g lemak.
Sumber: tbca BRC0319B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat