Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Salad lobak merah
Kalori & fakta pemakanan
mentah, dengan sos salad (pasli, cuka epal, minyak zaitun), dengan garam
60
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.1 g
Karbo4.5 g
Lemak3.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 60 kcal —
- Protein 1.1 g 2%
- Karbohidrat 4.5 g 2%
- Lemak 3.5 g 5%
- Serat 2.8 g 10%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 60 | 1.1 g | 4.5 g | 3.5 g |
| 50 g | 50 g | 30 | 0.6 g | 2.2 g | 1.8 g |
| 150 g | 150 g | 90 | 1.7 g | 6.7 g | 5.3 g |
| 200 g | 200 g | 120 | 2.3 g | 9 g | 7.1 g |
| 250 g | 250 g | 150 | 2.9 g | 11 g | 8.9 g |
Makanan serupa
- Salad ubi bitmentah, dengan sos salad – pasli, cuka epal, minyak zaitun, bergaram74 kcal / 100 g
- Salad tomatodengan sos salad - pasli, cuka epal, dengan minyak zaitun, dengan garam48 kcal / 100 g
- Lobak merah dengan sos tomatodikupas, dimasak, tomato, dengan minyak, bawang besar dan bawang putih, dengan garam21 kcal / 100 g
- Lobak merahmentah41 kcal / 100 g
- Vinaigret saladdengan garam97 kcal / 100 g
Soalan tentang Salad lobak merah
Berapa kalori dalam 100 g Salad lobak merah?
100 g Salad lobak merah mengandungi 60 kcal, dengan 1.1 g protein, 4.5 g karbohidrat dan 3.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Salad lobak merah?
50 g Salad lobak merah mengandungi 30 kcal, dengan 0.6 g protein, 2.2 g karbohidrat dan 1.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Salad lobak merah?
150 g Salad lobak merah mengandungi 90 kcal, dengan 1.7 g protein, 6.7 g karbohidrat dan 5.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Salad lobak merah?
200 g Salad lobak merah mengandungi 120 kcal, dengan 2.3 g protein, 9 g karbohidrat dan 7.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Salad lobak merah?
250 g Salad lobak merah mengandungi 150 kcal, dengan 2.9 g protein, 11 g karbohidrat dan 8.9 g lemak.
Sumber: tbca BRC0503B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat