Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Salad lobak merah
Kalori & fakta pemakanan
dimasak, dengan bawang, tanpa minyak, tanpa garam
24
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.9 g
Karbo3.6 g
Lemak0.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 24 kcal —
- Protein 0.9 g 2%
- Karbohidrat 3.6 g 1%
- Lemak 0.2 g 0%
- Serat 2.1 g 8%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 24 | 0.9 g | 3.6 g | 0.2 g |
| 50 g | 50 g | 12 | 0.4 g | 1.8 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 36 | 1.3 g | 5.4 g | 0.3 g |
| 200 g | 200 g | 48 | 1.8 g | 7.1 g | 0.4 g |
| 250 g | 250 g | 60 | 2.2 g | 8.9 g | 0.5 g |
Makanan serupa
- Salad lobak merah dan taugedirebus, dengan minyak zaitun, dengan garam61 kcal / 100 g
- Salad sayurmentah80 kcal / 100 g
- Salad ubi bitdimasak, dengan bawang, tanpa minyak, tanpa garam31 kcal / 100 g
- Lobak merahdikupas, dimasak, ditoskan, tanpa minyak, tanpa garam17 kcal / 100 g
- Lobak merah dengan sos tomatodikupas, dimasak, tomato, dengan minyak, bawang besar dan bawang putih, tanpa garam21 kcal / 100 g
- Sup krim lobak merahtanpa garam48 kcal / 100 g
- Campuran lobak merah dan bawangdirebus34 kcal / 100 g
Soalan tentang Salad lobak merah
Berapa kalori dalam 100 g Salad lobak merah?
100 g Salad lobak merah mengandungi 24 kcal, dengan 0.9 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Salad lobak merah?
50 g Salad lobak merah mengandungi 12 kcal, dengan 0.4 g protein, 1.8 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Salad lobak merah?
150 g Salad lobak merah mengandungi 36 kcal, dengan 1.3 g protein, 5.4 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Salad lobak merah?
200 g Salad lobak merah mengandungi 48 kcal, dengan 1.8 g protein, 7.1 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Salad lobak merah?
250 g Salad lobak merah mengandungi 60 kcal, dengan 2.2 g protein, 8.9 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Sumber: tbca BRC0515B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat