Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Gratin brokoli
Kalori & fakta pemakanan
dengan ham
95
kalorikcal setiap 100 g
Protein9.3 g
Karbo3.6 g
Lemak4.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 95 kcal —
- Protein 9.3 g 19%
- Karbohidrat 3.6 g 1%
- Lemak 4.5 g 6%
- Lemak tepu 1.7 g 9%
- Serat 1.5 g 5%
- Gula 1.6 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 95 | 9.3 g | 3.6 g | 4.5 g |
| 50 g | 50 g | 48 | 4.7 g | 1.8 g | 2.3 g |
| 150 g | 150 g | 143 | 14 g | 5.4 g | 6.8 g |
| 200 g | 200 g | 190 | 19 g | 7.2 g | 9 g |
| 250 g | 250 g | 238 | 23 g | 9 g | 11 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Gratin brokoli
Berapa kalori dalam 100 g Gratin brokoli?
100 g Gratin brokoli mengandungi 95 kcal, dengan 9.3 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 4.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Gratin brokoli?
50 g Gratin brokoli mengandungi 48 kcal, dengan 4.7 g protein, 1.8 g karbohidrat dan 2.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Gratin brokoli?
150 g Gratin brokoli mengandungi 143 kcal, dengan 14 g protein, 5.4 g karbohidrat dan 6.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Gratin brokoli?
200 g Gratin brokoli mengandungi 190 kcal, dengan 19 g protein, 7.2 g karbohidrat dan 9 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Gratin brokoli?
250 g Gratin brokoli mengandungi 238 kcal, dengan 23 g protein, 9 g karbohidrat dan 11 g lemak.
Sumber: slv 539 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat