Wiedz, co masz na talerzu
Dżem malinowy
Kalorie i wartości odżywcze
o obniżonej zawartości cukru
167
kaloriekcal na 100 g
Białko0,7 g
Węglowodany39 g
Tłuszcz0,1 g
Wartości odżywcze
Na 100 g% RWS- Kalorie 167 kcal —
- Białko 0,7 g 1%
- Węglowodany 39 g 14%
- Tłuszcz 0,1 g 0%
- Tłuszcze nasycone 0 g 0%
- Błonnik 3 g 11%
- Cukry 38 g —
- Sód 5,9 mg 0%
Kalorie w porcji
| Porcja | Masa | Kalorie | Białko | Węglowodany | Tłuszcz |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 167 | 0,7 g | 39 g | 0,1 g |
| 50 g | 50 g | 84 | 0,3 g | 20 g | 0,1 g |
| 150 g | 150 g | 251 | 1 g | 59 g | 0,2 g |
| 200 g | 200 g | 334 | 1,4 g | 78 g | 0,3 g |
| 250 g | 250 g | 418 | 1,7 g | 98 g | 0,4 g |
Podobne produkty
- Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukruo obniżonej zawartości cukru166 kcal / 100 g
- Dżeminne, o obniżonej zawartości cukru162 kcal / 100 g
- Galaretka malinowa249 kcal / 100 g
- Marmolada o obniżonej zawartości cukru151 kcal / 100 g
- Kompot malinowyo obniżonej zawartości cukru56 kcal / 100 g
- Smarowidło owocowe o obniżonej zawartości cukruo obniżonej zawartości cukru118 kcal / 100 g
- Marmolada pomarańczowao obniżonej zawartości cukru
- Malinyduszone bez cukru24 kcal / 100 g
- Galaretka porzeczkowa237 kcal / 100 g
- Koncentrat soku malinowego221 kcal / 100 g
Pytania o produkt: Dżem malinowy
Ile kalorii ma 100 g produktu Dżem malinowy?
100 g produktu Dżem malinowy zawiera 167 kcal, w tym 0,7 g białka, 39 g węglowodanów i 0,1 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 50 g produktu Dżem malinowy?
50 g produktu Dżem malinowy zawiera 84 kcal, w tym 0,3 g białka, 20 g węglowodanów i 0,1 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 150 g produktu Dżem malinowy?
150 g produktu Dżem malinowy zawiera 251 kcal, w tym 1 g białka, 59 g węglowodanów i 0,2 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 200 g produktu Dżem malinowy?
200 g produktu Dżem malinowy zawiera 334 kcal, w tym 1,4 g białka, 78 g węglowodanów i 0,3 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 250 g produktu Dżem malinowy?
250 g produktu Dżem malinowy zawiera 418 kcal, w tym 1,7 g białka, 98 g węglowodanów i 0,4 g tłuszczu.
Źródło: ANSES–Ciqual (France) 30997 · na 100 g · węglowodany według etykiety UE, bez błonnika