Знайте, що у вас на тарілці
Шоколадне морозиво
Калорії та харчова цінність
звичайне, з низьким вмістом вуглеводів
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 237 kcal —
- Білки 3,8 g 8%
- Вуглеводи 22 g 8%
- Жири 13 g 16%
- Насичені жири 6,8 g 34%
- Клітковина 4,8 g 17%
- Цукри 6,4 g —
- Натрій 76 mg 3%
- Холестерин 34 mg 11%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 118 µg 13%
- Вітамін C 0,7 mg 1%
- Вітамін D 0,2 µg 1%
- Вітамін E 0,3 mg 2%
- Вітамін K 0,3 µg 0%
- Тіамін (B1) 0,04 mg 4%
- Рибофлавін (B2) 0,19 mg 15%
- Ніацин (B3) 0,23 mg 1%
- Пантотенова кислота (B5) 0,55 mg 11%
- Вітамін B6 0,06 mg 3%
- Фолат (B9) 16 µg 4%
- Вітамін B12 0,29 µg 12%
- Холін 22,5 mg 4%
Мінерали
- Кальцій 109 mg 8%
- Залізо 0,93 mg 5%
- Магній 29 mg 7%
- Фосфор 107 mg 9%
- Калій 249 mg 5%
- Цинк 0,58 mg 5%
- Мідь 0,14 mg 15%
- Марганець 0,14 mg 6%
- Селен 2,5 µg 5%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 237 | 3,8 g | 22 g | 13 g |
| 1 порція | 58 g | 137 | 2,2 g | 13 g | 7,4 g |
| 2 порції | 116 g | 275 | 4,4 g | 26 g | 15 g |
| ½ порції | 29 g | 69 | 1,1 g | 6,4 g | 3,7 g |
| 3 порції | 174 g | 412 | 6,6 g | 38 g | 22 g |
| 4 порції | 232 g | 550 | 8,8 g | 51 g | 30 g |
| 50 g | 50 g | 119 | 1,9 g | 11 g | 6,4 g |
| 150 g | 150 g | 356 | 5,7 g | 33 g | 19 g |
| 200 g | 200 g | 474 | 7,6 g | 44 g | 25 g |
| 250 g | 250 g | 593 | 9,5 g | 55 g | 32 g |
Запитання про продукт «Шоколадне морозиво»
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 100 g?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 100 g — 237 ккал, 3,8 g білків, 22 g вуглеводів і 13 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 1 порція (58 g)?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 1 порція (58 g) — 137 ккал, 2,2 g білків, 13 g вуглеводів і 7,4 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 2 порції (116 g)?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 2 порції (116 g) — 275 ккал, 4,4 g білків, 26 g вуглеводів і 15 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою ½ порції (29 g)?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою ½ порції (29 g) — 69 ккал, 1,1 g білків, 6,4 g вуглеводів і 3,7 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 3 порції (174 g)?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 3 порції (174 g) — 412 ккал, 6,6 g білків, 38 g вуглеводів і 22 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 4 порції (232 g)?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 4 порції (232 g) — 550 ккал, 8,8 g білків, 51 g вуглеводів і 30 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 50 g?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 50 g — 119 ккал, 1,9 g білків, 11 g вуглеводів і 6,4 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 150 g?
У порції продукту «Шоколадне морозиво» вагою 150 g — 356 ккал, 5,7 g білків, 33 g вуглеводів і 19 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 170270 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини