Zistite, čo máte na tanieri
Nachos, cheese only
Kalórie a výživové údaje
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 266 kcal —
- Bielkoviny 4,5 g 9%
- Sacharidy 26 g 9%
- Tuky 16 g 20%
- Nasýtené tuky 3 g 15%
- Vláknina 2 g 7%
- Cukry 0,5 g —
- Sodík 547 mg 24%
- Cholesterol 6 mg 2%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 13 µg 1%
- Vitamín C 0 mg 0%
- Vitamín D 0 µg 0%
- Vitamín E 2,5 mg 17%
- Vitamín K 14 µg 12%
- Tiamín (B1) 0,11 mg 9%
- Riboflavín (B2) 0,08 mg 6%
- Niacín (B3) 0,72 mg 5%
- Vitamín B6 0,07 mg 4%
- Folát (B9) 14 µg 4%
- Vitamín B12 0,06 µg 3%
- Cholín 8,5 mg 2%
Minerály
- Vápnik 83 mg 6%
- Železo 0,88 mg 5%
- Horčík 32 mg 8%
- Fosfor 112 mg 9%
- Draslík 79 mg 2%
- Zinok 0,74 mg 7%
- Meď 0,05 mg 5%
- Selén 3,4 µg 6%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 266 | 4,5 g | 26 g | 16 g |
| 1 porcia | 7 g | 19 | 0,3 g | 1,8 g | 1,1 g |
| 2 porcie | 14 g | 37 | 0,6 g | 3,6 g | 2,2 g |
| ½ porcie | 3,5 g | 9 | 0,2 g | 0,9 g | 0,6 g |
| 3 porcie | 21 g | 56 | 0,9 g | 5,4 g | 3,3 g |
| 4 porcie | 28 g | 74 | 1,2 g | 7,2 g | 4,4 g |
| 50 g | 50 g | 133 | 2,2 g | 13 g | 7,9 g |
| 150 g | 150 g | 399 | 6,7 g | 39 g | 24 g |
| 200 g | 200 g | 532 | 8,9 g | 52 g | 32 g |
| 250 g | 250 g | 665 | 11 g | 65 g | 39 g |
Podobné potraviny
Otázky o potravine Nachos, cheese only
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 100 g?
Nachos, cheese only: 100 g obsahuje 266 kcal, 4,5 g bielkovín, 26 g sacharidov a 16 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 1 porcia (7 g)?
Nachos, cheese only: 1 porcia (7 g) obsahuje 19 kcal, 0,3 g bielkovín, 1,8 g sacharidov a 1,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 2 porcie (14 g)?
Nachos, cheese only: 2 porcie (14 g) obsahuje 37 kcal, 0,6 g bielkovín, 3,6 g sacharidov a 2,2 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve ½ porcie (3,5 g)?
Nachos, cheese only: ½ porcie (3,5 g) obsahuje 9 kcal, 0,2 g bielkovín, 0,9 g sacharidov a 0,6 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 3 porcie (21 g)?
Nachos, cheese only: 3 porcie (21 g) obsahuje 56 kcal, 0,9 g bielkovín, 5,4 g sacharidov a 3,3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 4 porcie (28 g)?
Nachos, cheese only: 4 porcie (28 g) obsahuje 74 kcal, 1,2 g bielkovín, 7,2 g sacharidov a 4,4 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 50 g?
Nachos, cheese only: 50 g obsahuje 133 kcal, 2,2 g bielkovín, 13 g sacharidov a 7,9 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Nachos, cheese only v množstve 150 g?
Nachos, cheese only: 150 g obsahuje 399 kcal, 6,7 g bielkovín, 39 g sacharidov a 24 g tukov.
Zdroj: FNDDS (USDA) 58104120 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny