Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Puri kacang pis
Kalori & fakta pemakanan
dengan mentega, susu, tanpa garam
122
kalorikcal setiap 100 g
Protein6.7 g
Karbo9.3 g
Lemak5.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 122 kcal —
- Protein 6.7 g 13%
- Karbohidrat 9.3 g 3%
- Lemak 5.1 g 7%
- Serat 6.2 g 22%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 122 | 6.7 g | 9.3 g | 5.1 g |
| 50 g | 50 g | 61 | 3.3 g | 4.7 g | 2.6 g |
| 150 g | 150 g | 183 | 10 g | 14 g | 7.7 g |
| 200 g | 200 g | 244 | 13 g | 19 g | 10 g |
| 250 g | 250 g | 305 | 17 g | 23 g | 13 g |
Makanan serupa
- Sup puri kacang pis hijaudimasak51 kcal / 100 g
- Puri kacang peadalam tin, dipanaskan semula81 kcal / 100 g
- Puri lobak merahdengan mentega dan susu, tanpa garam60 kcal / 100 g
- Kacang pis hijausegar, dimasak, tanpa minyak dan tanpa garam93 kcal / 100 g
- Kacang pisbiji, segar, dimasak, ditoskan, tanpa minyak, tanpa garam91 kcal / 100 g
- Makanan bayi kacang peamakanan bayi, sayur-sayuran, kacang pea, ditapis50 kcal / 100 g
- Lenggai kacang pis hijaumentah72 kcal / 100 g
Soalan tentang Puri kacang pis
Berapa kalori dalam 100 g Puri kacang pis?
100 g Puri kacang pis mengandungi 122 kcal, dengan 6.7 g protein, 9.3 g karbohidrat dan 5.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Puri kacang pis?
50 g Puri kacang pis mengandungi 61 kcal, dengan 3.3 g protein, 4.7 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Puri kacang pis?
150 g Puri kacang pis mengandungi 183 kcal, dengan 10 g protein, 14 g karbohidrat dan 7.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Puri kacang pis?
200 g Puri kacang pis mengandungi 244 kcal, dengan 13 g protein, 19 g karbohidrat dan 10 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Puri kacang pis?
250 g Puri kacang pis mengandungi 305 kcal, dengan 17 g protein, 23 g karbohidrat dan 13 g lemak.
Sumber: tbca BRC0227T · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat