Tudd, mi kerül a tányérodra
Zsírszegény joghurt
Kalória- és tápértékadatok
min. 1,5–max. 1,8 % zsírtartalom, gyümölcskészítménnyel, édesített
Tápértékadatok
Ennyi mennyiségre 100 g% NRV- Kalória 88 kcal —
- Fehérje 3,4 g 7%
- Szénhidrát 15 g 5%
- Zsír 1,4 g 2%
- Telített zsírsavak 0,7 g 3%
- Rost 0,2 g 1%
- Cukrok 14 g —
Kalória adagonként
| Adag | Tömeg | Kalória | Fehérje | Szénhidrát | Zsír |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 88 | 3,4 g | 15 g | 1,4 g |
| 50 g | 50 g | 44 | 1,7 g | 7,4 g | 0,7 g |
| 150 g | 150 g | 132 | 5,1 g | 22 g | 2 g |
| 200 g | 200 g | 176 | 6,7 g | 29 g | 2,7 g |
| 250 g | 250 g | 220 | 8,4 g | 37 g | 3,4 g |
Hasonló ételek
- Zsírszegény joghurt erdei gyümölccselzsírszegény
- Zsírszegény joghurt gyümölccselzsírszegény
- Zsírszegény joghurt eperrel piros ribizlivel és rosttalzsírmentes
- Cukrozott zsírszegény joghurtzsírszegény, sima ízű, cukrozott77 kcal / 100 g
- Zsírszegény joghurt szilvával és sárgabarackkalzsírmentes
- Ivójoghurtzsírszegény, min. 1,5–max. 1,8% zsírtartalommal, gyümölcskészítménnyel, édesítve80 kcal / 100 g
- Enyhe ízű joghurtmax. 1 % zsírtartalommal, gyümölcskészítménnyel, édesített75 kcal / 100 g
- Gyümölcsjoghurtzsírszegény, alacsony kalóriatartalmú édesítőszerrel105 kcal / 100 g
- Joghurtzsírszegény37 kcal / 100 g
- Alacsony zsírtartalmú gyümölcsjoghurtalacsony zsírtartalmú78 kcal / 100 g
Kérdések erről: Zsírszegény joghurt
Hány kalória van Zsírszegény joghurt 100 g mennyiségében?
Zsírszegény joghurt 100 g mennyisége 88 kcal-t tartalmaz, 3,4 g fehérjével, 15 g szénhidráttal és 1,4 g zsírral.
Hány kalória van Zsírszegény joghurt 50 g mennyiségében?
Zsírszegény joghurt 50 g mennyisége 44 kcal-t tartalmaz, 1,7 g fehérjével, 7,4 g szénhidráttal és 0,7 g zsírral.
Hány kalória van Zsírszegény joghurt 150 g mennyiségében?
Zsírszegény joghurt 150 g mennyisége 132 kcal-t tartalmaz, 5,1 g fehérjével, 22 g szénhidráttal és 2 g zsírral.
Hány kalória van Zsírszegény joghurt 200 g mennyiségében?
Zsírszegény joghurt 200 g mennyisége 176 kcal-t tartalmaz, 6,7 g fehérjével, 29 g szénhidráttal és 2,7 g zsírral.
Hány kalória van Zsírszegény joghurt 250 g mennyiségében?
Zsírszegény joghurt 250 g mennyisége 220 kcal-t tartalmaz, 8,4 g fehérjével, 37 g szénhidráttal és 3,4 g zsírral.
Forrás: BLS (Germany) M241200 · 100 g-ra vetítve · szénhidrát az EU-s címkézés szerint, a rost nélkül