Weet wat er op je bord ligt
kalkoenpuree
Calorieën en voedingswaarden
babyvoeding, vlees
102
calorieënkcal per 100 g
Eiwit15 g
Koolhydraten0,9 g
Vet3,6 g
Voedingswaarden
Per 100 g% ADH- Calorieën 102 kcal —
- Eiwit 15 g 30%
- Koolhydraten 0,9 g 0%
- Vet 3,6 g 5%
- Verzadigd vet 1,2 g 6%
- Vezels 0,5 g 2%
- Suikers 0 g —
- Natrium 36 mg 2%
- Cholesterol 65,7 mg 22%
Vitaminen en mineralen
Per 100 g% ADHVitaminen
- Vitamine A 0 µg 0%
- Vitamine C 0 mg 0%
- Vitamine D 0,8 µg 4%
- Vitamine E 0,08 mg 1%
- Vitamine K 0 µg 0%
- Thiamine (B1) 0,03 mg 3%
- Riboflavine (B2) 0,12 mg 9%
- Niacine (B3) 3,9 mg 24%
- Pantotheenzuur (B5) 0,41 mg 8%
- Vitamine B6 0,14 mg 8%
- Folaat (B9) 2 µg 1%
- Vitamine B12 1,1 µg 48%
- Choline 39,8 mg 7%
Mineralen
- Calcium 6 mg 0%
- IJzer 0,58 mg 3%
- Magnesium 15 mg 4%
- Fosfor 111 mg 9%
- Kalium 161 mg 3%
- Zink 1,9 mg 17%
- Koper 0,06 mg 7%
- Mangaan 0,02 mg 1%
- Seleen 15,1 µg 27%
Calorieën per portie
| Portie | Gewicht | Calorieën | Eiwit | Koolhydraten | Vet |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 102 | 15 g | 0,9 g | 3,6 g |
| 50 g | 50 g | 51 | 7,5 g | 0,4 g | 1,8 g |
| 150 g | 150 g | 153 | 23 g | 1,3 g | 5,4 g |
| 200 g | 200 g | 204 | 30 g | 1,8 g | 7,1 g |
| 250 g | 250 g | 255 | 38 g | 2,2 g | 8,9 g |
Vergelijkbare voedingsmiddelen
- Gezeefde kalkoenbabyvoeding, vlees111 kcal / 100 g
- Kalkoen babyvoedingbabyvoeding, vlees, junior111 kcal / 100 g
- Kalfsvleespurébabyvoeding, vlees117 kcal / 100 g
- Babyvoeding kalkoen en rijstbabyvoeding, avondeten, gezeefd52 kcal / 100 g
- Babyvoeding kalkoen met groentenbabyvoeding, avondeten, in pot, alle stadia52 kcal / 100 g
- Kalkoensticksbabyvoeding, vlees, junior188 kcal / 100 g
- Gezeefde babyvoeding kalkoen met groentengezeefd48 kcal / 100 g
- Kip babyvoeding gezeefdbabyvoeding, vlees, kip, gezeefd130 kcal / 100 g
- Rundvlees babyvoeding gezeefdbabyvoeding, vlees, rundvlees, gezeefd81 kcal / 100 g
- Kalkoenvleesuit blik, met bouillon169 kcal / 100 g
Vragen over kalkoenpuree
Hoeveel calorieën zitten er in 100 g kalkoenpuree?
100 g kalkoenpuree bevat 102 kcal, met 15 g eiwit, 0,9 g koolhydraten en 3,6 g vet.
Hoeveel calorieën zitten er in 50 g kalkoenpuree?
50 g kalkoenpuree bevat 51 kcal, met 7,5 g eiwit, 0,4 g koolhydraten en 1,8 g vet.
Hoeveel calorieën zitten er in 150 g kalkoenpuree?
150 g kalkoenpuree bevat 153 kcal, met 23 g eiwit, 1,3 g koolhydraten en 5,4 g vet.
Hoeveel calorieën zitten er in 200 g kalkoenpuree?
200 g kalkoenpuree bevat 204 kcal, met 30 g eiwit, 1,8 g koolhydraten en 7,1 g vet.
Hoeveel calorieën zitten er in 250 g kalkoenpuree?
250 g kalkoenpuree bevat 255 kcal, met 38 g eiwit, 2,2 g koolhydraten en 8,9 g vet.
Bron: Canadian Nutrient File 7503 · per 100 g · koolhydraten volgens EU-label, exclusief vezels