Wiedz, co masz na talerzu
Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni
Kalorie i wartości odżywcze
z orkiszem
Wartości odżywcze
Na 100 g% RWS- Kalorie 331 kcal —
- Białko 10 g 20%
- Węglowodany 60 g 22%
- Tłuszcz 1,5 g 2%
- Tłuszcze nasycone 0,2 g 1%
- Błonnik 19 g 67%
- Cukry 1,8 g —
Kalorie w porcji
| Porcja | Masa | Kalorie | Białko | Węglowodany | Tłuszcz |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 331 | 10 g | 60 g | 1,5 g |
| 50 g | 50 g | 166 | 5,1 g | 30 g | 0,8 g |
| 150 g | 150 g | 497 | 15 g | 90 g | 2,3 g |
| 200 g | 200 g | 662 | 20 g | 120 g | 3,1 g |
| 250 g | 250 g | 828 | 25 g | 149 g | 3,9 g |
Podobne produkty
- Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni z otrębamiok. 15% błonnika349 kcal / 100 g
- Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni z pszenicą i kukurydząna zakwasie, 15% błonnika, np. spisbröd335 kcal / 100 g
- Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni z sezamem otrębami i kiełkami pszenicy24% błonnika355 kcal / 100 g
- Pełnoziarniste chrupkie pieczywo żytnie308 kcal / 100 g
- Pełnoziarniste pieczywo chrupkie żytnieok. 13% błonnika353 kcal / 100 g
- Chrupkie pieczywo żytnierugsprø, finncrisp319 kcal / 100 g
- Pieczywo chrupkie żytnio-orkiszoweSigdal helsprøtt457 kcal / 100 g
- Chrupkie pieczywo z pełnoziarnistej pszenicyz makiem, błonnik 5,5%398 kcal / 100 g
- Lekkie pełnoziarniste pieczywo chrupkielekkie, pełnoziarniste355 kcal / 100 g
- Kanapka z pełnoziarnistego żytniego pieczywa chrupkiegoróżne nadzienia471 kcal / 100 g
Pytania o produkt: Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni
Ile kalorii ma 100 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni?
100 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni zawiera 331 kcal, w tym 10 g białka, 60 g węglowodanów i 1,5 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 50 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni?
50 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni zawiera 166 kcal, w tym 5,1 g białka, 30 g węglowodanów i 0,8 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 150 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni?
150 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni zawiera 497 kcal, w tym 15 g białka, 90 g węglowodanów i 2,3 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 200 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni?
200 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni zawiera 662 kcal, w tym 20 g białka, 120 g węglowodanów i 3,1 g tłuszczu.
Ile kalorii ma 250 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni?
250 g produktu Pełnoziarnisty chleb chrupki żytni zawiera 828 kcal, w tym 25 g białka, 149 g węglowodanów i 3,9 g tłuszczu.
Źródło: BLS (Germany) B6A2400 · na 100 g · węglowodany według etykiety UE, bez błonnika