Знайте, що у вас на тарілці
Ізюм у шоколаді Raisinets
Калорії та харчова цінність
цукерки, нестле
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 422 kcal —
- Білки 4,4 g 9%
- Вуглеводи 69 g 25%
- Жири 17 g 22%
- Насичені жири 11 g 55%
- Клітковина 2,2 g 8%
- Цукри 59 g —
- Натрій 33 mg 1%
- Холестерин 11 mg 4%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін C 1,6 mg 2%
Мінерали
- Кальцій 85 mg 7%
- Залізо 1,2 mg 7%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 422 | 4,4 g | 69 g | 17 g |
| 1 порція | 45 g | 190 | 2 g | 31 g | 7,7 g |
| 2 порції | 90 g | 380 | 4 g | 62 g | 15 g |
| ½ порції | 22,5 g | 95 | 1 g | 16 g | 3,8 g |
| 3 порції | 135 g | 570 | 5,9 g | 93 g | 23 g |
| 4 порції | 180 g | 760 | 7,9 g | 124 g | 31 g |
| 50 g | 50 g | 211 | 2,2 g | 34 g | 8,5 g |
| 150 g | 150 g | 633 | 6,6 g | 103 g | 26 g |
| 200 g | 200 g | 844 | 8,8 g | 138 g | 34 g |
| 250 g | 250 g | 1055 | 11 g | 172 g | 43 g |
Схожі продукти
Запитання про продукт «Ізюм у шоколаді Raisinets»
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 100 g?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 100 g — 422 ккал, 4,4 g білків, 69 g вуглеводів і 17 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 1 порція (45 g)?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 1 порція (45 g) — 190 ккал, 2 g білків, 31 g вуглеводів і 7,7 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 2 порції (90 g)?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 2 порції (90 g) — 380 ккал, 4 g білків, 62 g вуглеводів і 15 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою ½ порції (22,5 g)?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою ½ порції (22,5 g) — 95 ккал, 1 g білків, 16 g вуглеводів і 3,8 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 3 порції (135 g)?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 3 порції (135 g) — 570 ккал, 5,9 g білків, 93 g вуглеводів і 23 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 4 порції (180 g)?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 4 порції (180 g) — 760 ккал, 7,9 g білків, 124 g вуглеводів і 31 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 50 g?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 50 g — 211 ккал, 2,2 g білків, 34 g вуглеводів і 8,5 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 150 g?
У порції продукту «Ізюм у шоколаді Raisinets» вагою 150 g — 633 ккал, 6,6 g білків, 103 g вуглеводів і 26 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 169587 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини