Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Stew kale keriting
Kalori & fakta pemakanan
dengan kentang dan sosej masak
80
kalorikcal setiap 100 g
Protein5.1 g
Karbo6.1 g
Lemak3.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 80 kcal —
- Protein 5.1 g 10%
- Karbohidrat 6.1 g 2%
- Lemak 3.3 g 4%
- Lemak tepu 0.8 g 4%
- Serat 2.7 g 10%
- Gula 1.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 80 | 5.1 g | 6.1 g | 3.3 g |
| 50 g | 50 g | 40 | 2.6 g | 3.1 g | 1.7 g |
| 150 g | 150 g | 120 | 7.7 g | 9.2 g | 5 g |
| 200 g | 200 g | 160 | 10 g | 12 g | 6.6 g |
| 250 g | 250 g | 200 | 13 g | 15 g | 8.3 g |
Makanan serupa
- Kale kerintingdireneh46 kcal / 100 g
- Kale kerinting dengan kentang lenyektanpa daging, disediakan82 kcal / 100 g
- Stew kubis Savoydengan bebola daging kecil, kentang dan lobak merah64 kcal / 100 g
- Sup kale32 kcal / 100 g
- Kubis kerintingdirebus dalam air tanpa garam26 kcal / 100 g
- Rebusan kentangdengan leher babi yang diawetkan dan diasap69 kcal / 100 g
Soalan tentang Stew kale keriting
Berapa kalori dalam 100 g Stew kale keriting?
100 g Stew kale keriting mengandungi 80 kcal, dengan 5.1 g protein, 6.1 g karbohidrat dan 3.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Stew kale keriting?
50 g Stew kale keriting mengandungi 40 kcal, dengan 2.6 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 1.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Stew kale keriting?
150 g Stew kale keriting mengandungi 120 kcal, dengan 7.7 g protein, 9.2 g karbohidrat dan 5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Stew kale keriting?
200 g Stew kale keriting mengandungi 160 kcal, dengan 10 g protein, 12 g karbohidrat dan 6.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Stew kale keriting?
250 g Stew kale keriting mengandungi 200 kcal, dengan 13 g protein, 15 g karbohidrat dan 8.3 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) X466513 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat