Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Krim labu
Kalori & fakta pemakanan
tanpa garam
87
kalorikcal setiap 100 g
Protein6.4 g
Karbo5.6 g
Lemak4.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 87 kcal —
- Protein 6.4 g 13%
- Karbohidrat 5.6 g 2%
- Lemak 4.1 g 5%
- Serat 1 g 3%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 87 | 6.4 g | 5.6 g | 4.1 g |
| 50 g | 50 g | 44 | 3.2 g | 2.8 g | 2.1 g |
| 150 g | 150 g | 131 | 9.6 g | 8.4 g | 6.2 g |
| 200 g | 200 g | 174 | 13 g | 11 g | 8.2 g |
| 250 g | 250 g | 218 | 16 g | 14 g | 10 g |
Makanan serupa
- Krim labu manisberkrim219 kcal / 100 g
- Sup krim labu kabochadengan daging lembu, dengan sos putih (sos béchamel), dengan garam100 kcal / 100 g
- Sup labu kabotiantanpa garam40 kcal / 100 g
- Sup labu cabotiádengan garam40 kcal / 100 g
- Labu dalam tindalam tin, dengan garam34 kcal / 100 g
- Labudimasak, direbus, ditoskan, dengan garam18 kcal / 100 g
- Krim bayamtanpa garam155 kcal / 100 g
- Krim jagung manistanpa garam124 kcal / 100 g
- Bunga labubersalut serbuk roti, tanpa garam168 kcal / 100 g
Soalan tentang Krim labu
Berapa kalori dalam 100 g Krim labu?
100 g Krim labu mengandungi 87 kcal, dengan 6.4 g protein, 5.6 g karbohidrat dan 4.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Krim labu?
50 g Krim labu mengandungi 44 kcal, dengan 3.2 g protein, 2.8 g karbohidrat dan 2.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Krim labu?
150 g Krim labu mengandungi 131 kcal, dengan 9.6 g protein, 8.4 g karbohidrat dan 6.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Krim labu?
200 g Krim labu mengandungi 174 kcal, dengan 13 g protein, 11 g karbohidrat dan 8.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Krim labu?
250 g Krim labu mengandungi 218 kcal, dengan 16 g protein, 14 g karbohidrat dan 10 g lemak.
Sumber: tbca BRC0821B · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat