Știi ce ai în farfurie
Cava brut reserva
Calorii și informații nutriționale
66
caloriikcal per 100 g
Informații nutriționale
Per 100 g% din VNR- Calorii 66 kcal —
Calorii per porție
| Porție | Greutate | Calorii | Proteine | Glucide | Grăsimi |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 66 | – | – | – |
| 2 porții | 200 g | 132 | – | – | – |
| ½ porție | 50 g | 33 | – | – | – |
| 3 porții | 300 g | 198 | – | – | – |
| 4 porții | 400 g | 264 | – | – | – |
| 150 g | 150 g | 99 | – | – | – |
| 250 g | 250 g | 165 | – | – | – |
Alimente similare
Întrebări despre Cava brut reserva
Câte calorii are 100 g de Cava brut reserva?
100 g de Cava brut reserva are 66 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Câte calorii are 2 porții (200 g) de Cava brut reserva?
2 porții (200 g) de Cava brut reserva are 132 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Câte calorii are ½ porție (50 g) de Cava brut reserva?
½ porție (50 g) de Cava brut reserva are 33 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Câte calorii are 3 porții (300 g) de Cava brut reserva?
3 porții (300 g) de Cava brut reserva are 198 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Câte calorii are 4 porții (400 g) de Cava brut reserva?
4 porții (400 g) de Cava brut reserva are 264 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Câte calorii are 150 g de Cava brut reserva?
150 g de Cava brut reserva are 99 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Câte calorii are 250 g de Cava brut reserva?
250 g de Cava brut reserva are 165 kcal, – proteine, – glucide și – grăsimi.
Sursa: drinkbase BA5.reserva · per 100 g · glucidele conform etichetei UE, fără fibre