Veste, kaj je na vašem krožniku
Mleta govedina
Kalorije in hranilne vrednosti
ocvrta brez maščobe
238
kalorijkcal na 100 g
Beljakovine25 g
OH0 g
Maščobe15 g
Hranilne vrednosti
Na 100 g% PDV- Kalorije 238 kcal —
- Beljakovine 25 g 50%
- Ogljikovi hidrati 0 g 0%
- Maščobe 15 g 20%
- Nasičene maščobe 7,4 g 37%
- Vlaknine 0 g 0%
- Sladkorji 0 g —
Kalorije na porcijo
| Porcija | Teža | Kalorije | Beljakovine | OH | Maščobe |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 238 | 25 g | 0 g | 15 g |
| 50 g | 50 g | 119 | 13 g | 0 g | 7,7 g |
| 150 g | 150 g | 357 | 38 g | 0 g | 23 g |
| 200 g | 200 g | 476 | 50 g | 0 g | 31 g |
| 250 g | 250 g | 595 | 63 g | 0 g | 38 g |
Podobna živila
- Mleta govedina s čebulodušeno, ekstra pusto113 kcal / 100 g
- Mleta govedina in svinjinaplitvo ocvrto317 kcal / 100 g
- Mleta govedina iz plečetakuhano, odcejeno, brez olja, nesoljeno205 kcal / 100 g
- Mleto goveje mesodušeno brez maščobe297 kcal / 100 g
- Mleto pusto goveje mesopečeno brez maščobe (v ponvi)148 kcal / 100 g
- Mleta svinjinaocvrta brez maščobe193 kcal / 100 g
- Mleta goveja jetrapraženo brez maščobe, ponva159 kcal / 100 g
- Mešano mleto goveje in svinjsko mesoocvrto brez maščobe (v ponvi)333 kcal / 100 g
- Pusto mleto goveje mesosurovo154 kcal / 100 g
- Mešano mleto svinjsko in goveje mesodušeno brez maščobe386 kcal / 100 g
Vprašanja o živilu Mleta govedina
Koliko kalorij vsebuje 100 g živila Mleta govedina?
100 g živila Mleta govedina vsebuje 238 kcal, 25 g beljakovin, 0 g ogljikovih hidratov in 15 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 50 g živila Mleta govedina?
50 g živila Mleta govedina vsebuje 119 kcal, 13 g beljakovin, 0 g ogljikovih hidratov in 7,7 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 150 g živila Mleta govedina?
150 g živila Mleta govedina vsebuje 357 kcal, 38 g beljakovin, 0 g ogljikovih hidratov in 23 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 200 g živila Mleta govedina?
200 g živila Mleta govedina vsebuje 476 kcal, 50 g beljakovin, 0 g ogljikovih hidratov in 31 g maščob.
Koliko kalorij vsebuje 250 g živila Mleta govedina?
250 g živila Mleta govedina vsebuje 595 kcal, 63 g beljakovin, 0 g ogljikovih hidratov in 38 g maščob.
Vir: mvt 03.138 · na 100 g · ogljikovi hidrati po oznaki EU, brez vlaknin