Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup labu
Kalori & fakta pemakanan
33
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.7 g
Karbo4.4 g
Lemak1.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 33 kcal —
- Protein 0.7 g 1%
- Karbohidrat 4.4 g 2%
- Lemak 1.1 g 1%
- Lemak tepu 0.7 g 3%
- Serat 1 g 4%
- Gula 2.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 33 | 0.7 g | 4.4 g | 1.1 g |
| 50 g | 50 g | 17 | 0.4 g | 2.2 g | 0.6 g |
| 150 g | 150 g | 50 | 1.1 g | 6.6 g | 1.7 g |
| 200 g | 200 g | 66 | 1.4 g | 8.8 g | 2.2 g |
| 250 g | 250 g | 83 | 1.8 g | 11 g | 2.8 g |
Makanan serupa
- Sup labu butternutsedia dihidangkan35 kcal / 100 g
- Sup labu cabotiádengan garam40 kcal / 100 g
- Sup labu kabotiantanpa garam40 kcal / 100 g
- Sup krim labu69 kcal / 100 g
- Roti labu208 kcal / 100 g
- Kompot labu82 kcal / 100 g
- Labu16 kcal / 100 g
- Pai labumanis267 kcal / 100 g
- Stew labudireneh, dengan lemak dan garam56 kcal / 100 g
- Kek labuadunan kek339 kcal / 100 g
Soalan tentang Sup labu
Berapa kalori dalam 100 g Sup labu?
100 g Sup labu mengandungi 33 kcal, dengan 0.7 g protein, 4.4 g karbohidrat dan 1.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup labu?
50 g Sup labu mengandungi 17 kcal, dengan 0.4 g protein, 2.2 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup labu?
150 g Sup labu mengandungi 50 kcal, dengan 1.1 g protein, 6.6 g karbohidrat dan 1.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup labu?
200 g Sup labu mengandungi 66 kcal, dengan 1.4 g protein, 8.8 g karbohidrat dan 2.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup labu?
250 g Sup labu mengandungi 83 kcal, dengan 1.8 g protein, 11 g karbohidrat dan 2.8 g lemak.
Sumber: slv 6454 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat