Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup bawang Perancis
Kalori & fakta pemakanan
dengan hirisan roti putih, dibakar hingga keemasan
64
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.7 g
Karbo5.5 g
Lemak3.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 64 kcal —
- Protein 2.7 g 5%
- Karbohidrat 5.5 g 2%
- Lemak 3.3 g 4%
- Lemak tepu 2.1 g 11%
- Serat 0.7 g 3%
- Gula 2.3 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 64 | 2.7 g | 5.5 g | 3.3 g |
| 50 g | 50 g | 32 | 1.4 g | 2.7 g | 1.7 g |
| 150 g | 150 g | 96 | 4.1 g | 8.2 g | 5 g |
| 200 g | 200 g | 128 | 5.4 g | 11 g | 6.6 g |
| 250 g | 250 g | 160 | 6.8 g | 14 g | 8.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup bawang Perancis
Berapa kalori dalam 100 g Sup bawang Perancis?
100 g Sup bawang Perancis mengandungi 64 kcal, dengan 2.7 g protein, 5.5 g karbohidrat dan 3.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup bawang Perancis?
50 g Sup bawang Perancis mengandungi 32 kcal, dengan 1.4 g protein, 2.7 g karbohidrat dan 1.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup bawang Perancis?
150 g Sup bawang Perancis mengandungi 96 kcal, dengan 4.1 g protein, 8.2 g karbohidrat dan 5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup bawang Perancis?
200 g Sup bawang Perancis mengandungi 128 kcal, dengan 5.4 g protein, 11 g karbohidrat dan 6.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup bawang Perancis?
250 g Sup bawang Perancis mengandungi 160 kcal, dengan 6.8 g protein, 14 g karbohidrat dan 8.3 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) X425543 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat