Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Soup, cream of chicken, canned
Kalori & fakta pemakanan
58
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.7 g
Karbo4.2 g
Lemak3.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 58 kcal —
- Protein 1.7 g 3%
- Karbohidrat 4.2 g 2%
- Lemak 3.8 g 5%
- Lemak tepu 1.2 g 6%
- Serat 0.1 g 0%
- Gula 1.1 g —
- Natrium 460 mg 20%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 19 µg 2%
- Vitamin C 0 mg 0%
- Vitamin D 0 µg 0%
- Vitamin E 0.55 mg 4%
- Tiamina (B1) 0.01 mg 1%
- Riboflavin (B2) 0.03 mg 2%
- Niasin (B3) 0.5 mg 3%
- Vitamin B6 0.01 mg 1%
- Folat (B9) 2 µg 1%
- Vitamin B12 0 µg 0%
Mineral
- Kalsium 27 mg 2%
- Zat besi 0.4 mg 2%
- Fosforus 27 mg 2%
- Kalium 41 mg 1%
- Zink 0.3 mg 3%
- Selenium 1 µg 2%
- Iodin 1 µg 1%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 58 | 1.7 g | 4.2 g | 3.8 g |
| 50 g | 50 g | 29 | 0.8 g | 2.1 g | 1.9 g |
| 150 g | 150 g | 87 | 2.5 g | 6.3 g | 5.7 g |
| 200 g | 200 g | 116 | 3.4 g | 8.4 g | 7.6 g |
| 250 g | 250 g | 145 | 4.2 g | 11 g | 9.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Soup, cream of chicken, canned
Berapa kalori dalam 100 g Soup, cream of chicken, canned?
100 g Soup, cream of chicken, canned mengandungi 58 kcal, dengan 1.7 g protein, 4.2 g karbohidrat dan 3.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Soup, cream of chicken, canned?
50 g Soup, cream of chicken, canned mengandungi 29 kcal, dengan 0.8 g protein, 2.1 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Soup, cream of chicken, canned?
150 g Soup, cream of chicken, canned mengandungi 87 kcal, dengan 2.5 g protein, 6.3 g karbohidrat dan 5.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Soup, cream of chicken, canned?
200 g Soup, cream of chicken, canned mengandungi 116 kcal, dengan 3.4 g protein, 8.4 g karbohidrat dan 7.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Soup, cream of chicken, canned?
250 g Soup, cream of chicken, canned mengandungi 145 kcal, dengan 4.2 g protein, 11 g karbohidrat dan 9.5 g lemak.
Sumber: FOODfiles (New Zealand) V4 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat