Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Minuman susu perisa kopi
Kalori & fakta pemakanan
dengan gula, separa skim, tidak diperkaya
70
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.1 g
Karbo8.8 g
Lemak2.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 70 kcal —
- Protein 3.1 g 6%
- Karbohidrat 8.8 g 3%
- Lemak 2.3 g 3%
- Lemak tepu 1.5 g 8%
- Serat 0.9 g 3%
- Gula 8.6 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 70 | 3.1 g | 8.8 g | 2.3 g |
| 50 g | 50 g | 35 | 1.6 g | 4.4 g | 1.2 g |
| 150 g | 150 g | 105 | 4.7 g | 13 g | 3.5 g |
| 200 g | 200 g | 141 | 6.2 g | 18 g | 4.7 g |
| 250 g | 250 g | 176 | 7.8 g | 22 g | 5.8 g |
Makanan serupa
- Minuman susu perisa coklatdengan gula, separuh skim, tidak diperkaya73 kcal / 100 g
- Minuman susu perisadengan gula, separa skim, diperkaya dengan vitamin dan/atau mineral, purata61 kcal / 100 g
- Susu perisa vaniladengan gula, separa skim, diperkaya dengan vitamin D57 kcal / 100 g
- Kopisedia untuk diminum, berasaskan susu, manis71 kcal / 100 g
- Susu perisa strawberidengan gula, separuh skim, diperkaya dengan vitamin D59 kcal / 100 g
- Milk cow fresh or ultra-heat treated milk with coffee flavour fluid sugar-sweetened60 kcal / 100 g
- Milk coffee flavour reduced fat sugar-sweetened fortified vitamin a58 kcal / 100 g
- Kopi dengan susu separuh skiminfusi, purata, dengan susu separuh skim7 kcal / 100 g
- Serbuk susu kopidaripada susu lembu404 kcal / 100 g
- Campuran minuman perisa coklatserbuk, dengan susu 2% lemak66 kcal / 100 g
Soalan tentang Minuman susu perisa kopi
Berapa kalori dalam 100 g Minuman susu perisa kopi?
100 g Minuman susu perisa kopi mengandungi 70 kcal, dengan 3.1 g protein, 8.8 g karbohidrat dan 2.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Minuman susu perisa kopi?
50 g Minuman susu perisa kopi mengandungi 35 kcal, dengan 1.6 g protein, 4.4 g karbohidrat dan 1.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Minuman susu perisa kopi?
150 g Minuman susu perisa kopi mengandungi 105 kcal, dengan 4.7 g protein, 13 g karbohidrat dan 3.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Minuman susu perisa kopi?
200 g Minuman susu perisa kopi mengandungi 141 kcal, dengan 6.2 g protein, 18 g karbohidrat dan 4.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Minuman susu perisa kopi?
250 g Minuman susu perisa kopi mengandungi 176 kcal, dengan 7.8 g protein, 22 g karbohidrat dan 5.8 g lemak.
Sumber: ANSES–Ciqual (France) 19117 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat