Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Minuman susu
Kalori & fakta pemakanan
lemak 1.5%, dengan kopi, dimaniskan
54
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.9 g
Karbo7.9 g
Lemak1.2 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 54 kcal —
- Protein 2.9 g 6%
- Karbohidrat 7.9 g 3%
- Lemak 1.2 g 2%
- Lemak tepu 0.7 g 3%
- Serat 0.2 g 1%
- Gula 7.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 54 | 2.9 g | 7.9 g | 1.2 g |
| 50 g | 50 g | 27 | 1.4 g | 4 g | 0.6 g |
| 150 g | 150 g | 81 | 4.3 g | 12 g | 1.8 g |
| 200 g | 200 g | 108 | 5.7 g | 16 g | 2.4 g |
| 250 g | 250 g | 135 | 7.1 g | 20 g | 3 g |
Makanan serupa
- Minuman susu kopi3.5% lemak, dengan kopi, dimaniskan76 kcal / 100 g
- Minuman susu berperisa< 1% lemak, berperisa, dimaniskan56 kcal / 100 g
- Minuman susu coklatkurang daripada 1% lemak, dengan koko/coklat, dimaniskan52 kcal / 100 g
- Minuman susu perisa kopidengan gula, separa skim, diperkaya dengan vitamin dan/atau mineral51 kcal / 100 g
- Minuman susu rendah lemakdengan serbuk koko - rendah gula)73 kcal / 100 g
- Susu kopiuntuk kopi, lemak 3.5%61 kcal / 100 g
- Susu rendah lemak1.5% lemak, diproses pada suhu ultra tinggi44 kcal / 100 g
- Yogurt minumandaripada susu skim, maks. 0.5% lemak, dengan sediaan buah, dimaniskan75 kcal / 100 g
- Kopisedia untuk diminum, berasaskan susu, manis71 kcal / 100 g
- Yogurtmin. 3.5% lemak, dengan penyediaan kopi, dimaniskan101 kcal / 100 g
Soalan tentang Minuman susu
Berapa kalori dalam 100 g Minuman susu?
100 g Minuman susu mengandungi 54 kcal, dengan 2.9 g protein, 7.9 g karbohidrat dan 1.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Minuman susu?
50 g Minuman susu mengandungi 27 kcal, dengan 1.4 g protein, 4 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Minuman susu?
150 g Minuman susu mengandungi 81 kcal, dengan 4.3 g protein, 12 g karbohidrat dan 1.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Minuman susu?
200 g Minuman susu mengandungi 108 kcal, dengan 5.7 g protein, 16 g karbohidrat dan 2.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Minuman susu?
250 g Minuman susu mengandungi 135 kcal, dengan 7.1 g protein, 20 g karbohidrat dan 3 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) M2A7200 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat