Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Minuman susu
Kalori & fakta pemakanan
3.5% lemak, dengan koko/coklat, bergula
78
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.7 g
Karbo7.6 g
Lemak3.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 78 kcal —
- Protein 3.7 g 7%
- Karbohidrat 7.6 g 3%
- Lemak 3.5 g 4%
- Lemak tepu 2.3 g 12%
- Serat 0.4 g 1%
- Gula 7.6 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 78 | 3.7 g | 7.6 g | 3.5 g |
| 50 g | 50 g | 39 | 1.9 g | 3.8 g | 1.8 g |
| 150 g | 150 g | 117 | 5.6 g | 11 g | 5.3 g |
| 200 g | 200 g | 156 | 7.4 g | 15 g | 7 g |
| 250 g | 250 g | 195 | 9.3 g | 19 g | 8.8 g |
Makanan serupa
- Minuman susu coklat3.5% lemak, dengan koko/coklat, bergula, diperkaya dengan vitamin78 kcal / 100 g
- Minuman susu berperisa< 1% lemak, berperisa, dimaniskan56 kcal / 100 g
- Minuman susu kopi3.5% lemak, dengan kopi, dimaniskan76 kcal / 100 g
- Minuman susu rendah lemakdengan serbuk koko - rendah gula)73 kcal / 100 g
- Minuman susu perisa coklatdengan gula, separuh skim, tidak diperkaya73 kcal / 100 g
- Susu coklatcecair, skim55 kcal / 100 g
- Milkshake coklat3.5% lemak, dengan koko/coklat, manis78 kcal / 100 g
- Susu penuh dengan kokodengan serbuk koko, rendah gula, tanpa gula98 kcal / 100 g
- Serbuk minuman coklatdengan gula, lemak 2.5%402 kcal / 100 g
- Minuman perisa coklatserbuk, disediakan dengan susu penuh krim85 kcal / 100 g
Soalan tentang Minuman susu
Berapa kalori dalam 100 g Minuman susu?
100 g Minuman susu mengandungi 78 kcal, dengan 3.7 g protein, 7.6 g karbohidrat dan 3.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Minuman susu?
50 g Minuman susu mengandungi 39 kcal, dengan 1.9 g protein, 3.8 g karbohidrat dan 1.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Minuman susu?
150 g Minuman susu mengandungi 117 kcal, dengan 5.6 g protein, 11 g karbohidrat dan 5.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Minuman susu?
200 g Minuman susu mengandungi 156 kcal, dengan 7.4 g protein, 15 g karbohidrat dan 7 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Minuman susu?
250 g Minuman susu mengandungi 195 kcal, dengan 9.3 g protein, 19 g karbohidrat dan 8.8 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) M206300 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat