Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Kismis merah
Kalori & fakta pemakanan
tanpa gula, dalam tin, ditoskan
14
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.7 g
Karbo1.2 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 14 kcal —
- Protein 0.7 g 1%
- Karbohidrat 1.2 g 0%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 1.6 g 6%
- Gula 1.2 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 14 | 0.7 g | 1.2 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 7 | 0.4 g | 0.6 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 21 | 1.1 g | 1.7 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 28 | 1.5 g | 2.3 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 35 | 1.8 g | 2.9 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Kompot kismis merahtanpa gula30 kcal / 100 g
- Jem kismis merah181 kcal / 100 g
- Jus kismis merah30 kcal / 100 g
- Jeli kismis merah237 kcal / 100 g
- Redcurrantdirebus tanpa gula17 kcal / 100 g
- Currant merahdirebus dengan gula53 kcal / 100 g
- Ribit hitambergula, dalam tin, ditoskan72 kcal / 100 g
- Gooseberry dalam tintanpa gula, ditoskan24 kcal / 100 g
- Currant merah dan putihmentah56 kcal / 100 g
- Anggur merah dan putihmentah56 kcal / 100 g
Soalan tentang Kismis merah
Berapa kalori dalam 100 g Kismis merah?
100 g Kismis merah mengandungi 14 kcal, dengan 0.7 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Kismis merah?
50 g Kismis merah mengandungi 7 kcal, dengan 0.4 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Kismis merah?
150 g Kismis merah mengandungi 21 kcal, dengan 1.1 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Kismis merah?
200 g Kismis merah mengandungi 28 kcal, dengan 1.5 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Kismis merah?
250 g Kismis merah mengandungi 35 kcal, dengan 1.8 g protein, 2.9 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) F324902 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat