Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Coriander, leaf, raw
Kalori & fakta pemakanan
23
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.1 g
Karbo1.2 g
Lemak0.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 23 kcal —
- Protein 2.1 g 4%
- Karbohidrat 1.2 g 0%
- Lemak 0.5 g 1%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 2.8 g 10%
- Gula 0.9 g —
- Natrium 46 mg 2%
- Kolesterol 0 mg 0%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 655 µg 73%
- Vitamin C 27 mg 30%
- Vitamin E 2.5 mg 17%
- Vitamin K 310 µg 258%
- Tiamina (B1) 0.07 mg 6%
- Riboflavin (B2) 0.16 mg 12%
- Niasin (B3) 1.1 mg 7%
- Asid pantotenik (B5) 0.57 mg 11%
- Vitamin B6 0.15 mg 9%
- Folat (B9) 62 µg 16%
- Vitamin B12 0 µg 0%
- Kolin 12.8 mg 2%
Mineral
- Kalsium 67 mg 5%
- Zat besi 1.8 mg 10%
- Magnesium 26 mg 6%
- Fosforus 48 mg 4%
- Kalium 521 mg 11%
- Zink 0.5 mg 5%
- Kuprum 0.23 mg 25%
- Mangan 0.43 mg 19%
- Selenium 0.9 µg 2%
- Iodin 0.7 µg 0%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 23 | 2.1 g | 1.2 g | 0.5 g |
| 50 g | 50 g | 12 | 1.1 g | 0.6 g | 0.3 g |
| 150 g | 150 g | 35 | 3.2 g | 1.8 g | 0.8 g |
| 200 g | 200 g | 47 | 4.3 g | 2.3 g | 1 g |
| 250 g | 250 g | 59 | 5.3 g | 2.9 g | 1.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Coriander, leaf, raw
Berapa kalori dalam 100 g Coriander, leaf, raw?
100 g Coriander, leaf, raw mengandungi 23 kcal, dengan 2.1 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Coriander, leaf, raw?
50 g Coriander, leaf, raw mengandungi 12 kcal, dengan 1.1 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Coriander, leaf, raw?
150 g Coriander, leaf, raw mengandungi 35 kcal, dengan 3.2 g protein, 1.8 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Coriander, leaf, raw?
200 g Coriander, leaf, raw mengandungi 47 kcal, dengan 4.3 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Coriander, leaf, raw?
250 g Coriander, leaf, raw mengandungi 59 kcal, dengan 5.3 g protein, 2.9 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Sumber: Frida (Denmark) 867 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat