Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Daun dan batang ketumbar segar
Kalori & fakta pemakanan
mentah
32
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.1 g
Karbo1.9 g
Lemak0.6 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 32 kcal —
- Protein 3.1 g 6%
- Karbohidrat 1.9 g 1%
- Lemak 0.6 g 1%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 3.2 g 11%
- Gula 1.2 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 32 | 3.1 g | 1.9 g | 0.6 g |
| 50 g | 50 g | 16 | 1.6 g | 1 g | 0.3 g |
| 150 g | 150 g | 48 | 4.7 g | 2.9 g | 0.9 g |
| 200 g | 200 g | 64 | 6.2 g | 3.8 g | 1.2 g |
| 250 g | 250 g | 80 | 7.8 g | 4.8 g | 1.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Daun dan batang ketumbar segar
Berapa kalori dalam 100 g Daun dan batang ketumbar segar?
100 g Daun dan batang ketumbar segar mengandungi 32 kcal, dengan 3.1 g protein, 1.9 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Daun dan batang ketumbar segar?
50 g Daun dan batang ketumbar segar mengandungi 16 kcal, dengan 1.6 g protein, 1 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Daun dan batang ketumbar segar?
150 g Daun dan batang ketumbar segar mengandungi 48 kcal, dengan 4.7 g protein, 2.9 g karbohidrat dan 0.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Daun dan batang ketumbar segar?
200 g Daun dan batang ketumbar segar mengandungi 64 kcal, dengan 6.2 g protein, 3.8 g karbohidrat dan 1.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Daun dan batang ketumbar segar?
250 g Daun dan batang ketumbar segar mengandungi 80 kcal, dengan 7.8 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 1.5 g lemak.
Sumber: ausnut F003192 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat