Знайте, що у вас на тарілці
Виноградний сік
Калорії та харчова цінність
у консервній банці або пляшці, несолодкий, з додаванням аскорбінової кислоти
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 60 kcal —
- Білки 0,4 g 1%
- Вуглеводи 15 g 5%
- Жири 0,1 g 0%
- Насичені жири 0 g 0%
- Клітковина 0,2 g 1%
- Цукри 14 g —
- Натрій 5 mg 0%
- Холестерин 0 mg 0%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 0 µg 0%
- Вітамін C 25 mg 28%
- Вітамін D 0 µg 0%
- Вітамін E 0 mg 0%
- Вітамін K 0,4 µg 0%
- Тіамін (B1) 0,02 mg 1%
- Рибофлавін (B2) 0,02 mg 1%
- Ніацин (B3) 0,13 mg 1%
- Пантотенова кислота (B5) 0,05 mg 1%
- Вітамін B6 0,03 mg 2%
- Фолат (B9) 0 µg 0%
- Вітамін B12 0 µg 0%
- Холін 3,2 mg 1%
Мінерали
- Кальцій 11 mg 1%
- Залізо 0,25 mg 1%
- Магній 10 mg 2%
- Фосфор 14 mg 1%
- Калій 104 mg 2%
- Цинк 0,07 mg 1%
- Мідь 0,02 mg 2%
- Марганець 0,24 mg 10%
- Селен 0 µg 0%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 60 | 0,4 g | 15 g | 0,1 g |
| 1 порція | 253 g | 152 | 0,9 g | 37 g | 0,3 g |
| 2 порції | 506 g | 304 | 1,9 g | 74 g | 0,7 g |
| ½ порції | 126,5 g | 76 | 0,5 g | 18 g | 0,2 g |
| 3 порції | 759 g | 455 | 2,8 g | 111 g | 1 g |
| 4 порції | 1012 g | 607 | 3,7 g | 147 g | 1,3 g |
| 50 g | 50 g | 30 | 0,2 g | 7,3 g | 0,1 g |
| 150 g | 150 g | 90 | 0,6 g | 22 g | 0,2 g |
| 200 g | 200 g | 120 | 0,7 g | 29 g | 0,3 g |
| 250 g | 250 g | 150 | 0,9 g | 36 g | 0,3 g |
Запитання про продукт «Виноградний сік»
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 100 g?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 100 g — 60 ккал, 0,4 g білків, 15 g вуглеводів і 0,1 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 1 порція (253 g)?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 1 порція (253 g) — 152 ккал, 0,9 g білків, 37 g вуглеводів і 0,3 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 2 порції (506 g)?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 2 порції (506 g) — 304 ккал, 1,9 g білків, 74 g вуглеводів і 0,7 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою ½ порції (126,5 g)?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою ½ порції (126,5 g) — 76 ккал, 0,5 g білків, 18 g вуглеводів і 0,2 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 3 порції (759 g)?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 3 порції (759 g) — 455 ккал, 2,8 g білків, 111 g вуглеводів і 1 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 4 порції (1012 g)?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 4 порції (1012 g) — 607 ккал, 3,7 g білків, 147 g вуглеводів і 1,3 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 50 g?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 50 g — 30 ккал, 0,2 g білків, 7,3 g вуглеводів і 0,1 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Виноградний сік» вагою 150 g?
У порції продукту «Виноградний сік» вагою 150 g — 90 ккал, 0,6 g білків, 22 g вуглеводів і 0,2 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 173041 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини