Знайте, що у вас на тарілці
Кремова шоколадна глазурь
Калорії та харчова цінність
суха суміш, приготована з маслом
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 408 kcal —
- Білки 1,1 g 2%
- Вуглеводи 70 g 25%
- Жири 13 g 17%
- Насичені жири 8,4 g 42%
- Клітковина 1,9 g 7%
- Цукри 0 g —
- Натрій 124 mg 5%
- Холестерин 24 mg 8%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 76 µg 8%
- Вітамін C 0 mg 0%
- Вітамін D 0,2 µg 1%
- Вітамін E 0,26 mg 2%
- Вітамін K 0,8 µg 1%
- Тіамін (B1) 0,01 mg 0%
- Рибофлавін (B2) 0,03 mg 2%
- Ніацин (B3) 0,12 mg 1%
- Пантотенова кислота (B5) 0,04 mg 1%
- Вітамін B6 0,06 mg 4%
- Фолат (B9) 3 µg 1%
- Вітамін B12 0,02 µg 1%
- Холін 2,1 mg 0%
Мінерали
- Кальцій 12 mg 1%
- Залізо 0,93 mg 5%
- Магній 30 mg 7%
- Фосфор 51 mg 4%
- Калій 143 mg 3%
- Цинк 0,64 mg 6%
- Мідь 0,23 mg 26%
- Марганець 0,26 mg 11%
- Селен 1,4 µg 3%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 408 | 1,1 g | 70 g | 13 g |
| 1 порція | 33 g | 135 | 0,4 g | 23 g | 4,3 g |
| 2 порції | 66 g | 269 | 0,7 g | 46 g | 8,6 g |
| ½ порції | 16,5 g | 67 | 0,2 g | 12 g | 2,2 g |
| 3 порції | 99 g | 404 | 1,1 g | 69 g | 13 g |
| 4 порції | 132 g | 539 | 1,5 g | 92 g | 17 g |
| 50 g | 50 g | 204 | 0,6 g | 35 g | 6,5 g |
| 150 g | 150 g | 612 | 1,7 g | 105 g | 20 g |
| 200 g | 200 g | 816 | 2,2 g | 140 g | 26 g |
| 250 g | 250 g | 1020 | 2,8 g | 175 g | 33 g |
Запитання про продукт «Кремова шоколадна глазурь»
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 100 g?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 100 g — 408 ккал, 1,1 g білків, 70 g вуглеводів і 13 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 1 порція (33 g)?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 1 порція (33 g) — 135 ккал, 0,4 g білків, 23 g вуглеводів і 4,3 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 2 порції (66 g)?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 2 порції (66 g) — 269 ккал, 0,7 g білків, 46 g вуглеводів і 8,6 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою ½ порції (16,5 g)?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою ½ порції (16,5 g) — 67 ккал, 0,2 g білків, 12 g вуглеводів і 2,2 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 3 порції (99 g)?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 3 порції (99 g) — 404 ккал, 1,1 g білків, 69 g вуглеводів і 13 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 4 порції (132 g)?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 4 порції (132 g) — 539 ккал, 1,5 g білків, 92 g вуглеводів і 17 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 50 g?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 50 g — 204 ккал, 0,6 g білків, 35 g вуглеводів і 6,5 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 150 g?
У порції продукту «Кремова шоколадна глазурь» вагою 150 g — 612 ккал, 1,7 g білків, 105 g вуглеводів і 20 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 168800 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини