Знайте, що у вас на тарілці
Горіхова паста з кеш'ю
Калорії та харчова цінність
plain, without salt added
Харчова цінність
На 100 g% ДН- Калорії 587 kcal —
- Білки 18 g 35%
- Вуглеводи 26 g 9%
- Жири 49 g 63%
- Насичені жири 9,8 g 49%
- Клітковина 2 g 7%
- Натрій 15 mg 1%
- Холестерин 0 mg 0%
Вітаміни та мінерали
На 100 g% ДНВітаміни
- Вітамін A 0 µg 0%
- Вітамін C 0 mg 0%
- Вітамін D 0 µg 0%
- Тіамін (B1) 0,31 mg 26%
- Рибофлавін (B2) 0,19 mg 14%
- Ніацин (B3) 1,6 mg 10%
- Пантотенова кислота (B5) 1,2 mg 24%
- Вітамін B6 0,25 mg 15%
- Фолат (B9) 68 µg 17%
- Вітамін B12 0 µg 0%
Мінерали
- Кальцій 43 mg 3%
- Залізо 5 mg 28%
- Магній 258 mg 61%
- Фосфор 457 mg 37%
- Калій 546 mg 12%
- Цинк 5,2 mg 47%
- Мідь 2,2 mg 243%
- Марганець 0,82 mg 35%
- Селен 11,5 µg 21%
Калорії на порцію
| Порція | Вага | Калорії | Білки | Вуглеводи | Жири |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 587 | 18 g | 26 g | 49 g |
| 1 порція | 16 g | 94 | 2,8 g | 4,1 g | 7,9 g |
| 2 порції | 32 g | 188 | 5,6 g | 8,2 g | 16 g |
| ½ порції | 8 g | 47 | 1,4 g | 2 g | 4 g |
| 3 порції | 48 g | 282 | 8,4 g | 12 g | 24 g |
| 4 порції | 64 g | 376 | 11 g | 16 g | 32 g |
| 50 g | 50 g | 294 | 8,8 g | 13 g | 25 g |
| 150 g | 150 g | 881 | 26 g | 38 g | 74 g |
| 200 g | 200 g | 1174 | 35 g | 51 g | 99 g |
| 250 g | 250 g | 1468 | 44 g | 64 g | 124 g |
Запитання про продукт «Горіхова паста з кеш'ю»
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 100 g?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 100 g — 587 ккал, 18 g білків, 26 g вуглеводів і 49 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 1 порція (16 g)?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 1 порція (16 g) — 94 ккал, 2,8 g білків, 4,1 g вуглеводів і 7,9 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 2 порції (32 g)?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 2 порції (32 g) — 188 ккал, 5,6 g білків, 8,2 g вуглеводів і 16 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою ½ порції (8 g)?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою ½ порції (8 g) — 47 ккал, 1,4 g білків, 2 g вуглеводів і 4 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 3 порції (48 g)?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 3 порції (48 g) — 282 ккал, 8,4 g білків, 12 g вуглеводів і 24 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 4 порції (64 g)?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 4 порції (64 g) — 376 ккал, 11 g білків, 16 g вуглеводів і 32 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 50 g?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 50 g — 294 ккал, 8,8 g білків, 13 g вуглеводів і 25 g жирів.
Скільки калорій у порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 150 g?
У порції продукту «Горіхова паста з кеш'ю» вагою 150 g — 881 ккал, 26 g білків, 38 g вуглеводів і 74 g жирів.
Джерело: USDA FoodData Central 170163 · на 100 г · вуглеводи за маркуванням ЄС, без клітковини