Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sos gravy
Kalori & fakta pemakanan
dengan kiub stok dan krim
110
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.3 g
Karbo7.3 g
Lemak8.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 110 kcal —
- Protein 1.3 g 3%
- Karbohidrat 7.3 g 3%
- Lemak 8.5 g 11%
- Lemak tepu 2.2 g 11%
- Serat 0.2 g 1%
- Gula 3.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 110 | 1.3 g | 7.3 g | 8.5 g |
| 50 g | 50 g | 55 | 0.7 g | 3.7 g | 4.3 g |
| 150 g | 150 g | 165 | 2 g | 11 g | 13 g |
| 200 g | 200 g | 220 | 2.6 g | 15 g | 17 g |
| 250 g | 250 g | 275 | 3.3 g | 18 g | 21 g |
Makanan serupa
- Kuahdisediakan tanpa lemak, dengan serbuk kuah segera28 kcal / 100 g
- Kuah dagingjenis tidak ditentukan, kering344 kcal / 100 g
- Serbuk kuah dagingcampuran kering313 kcal / 100 g
- Sos perangkering367 kcal / 100 g
- Sostidak ditentukan, dehidrat344 kcal / 100 g
- Serbuk kuahcampuran kering, kurang garam313 kcal / 100 g
- Butiran sos segera407 kcal / 100 g
Soalan tentang Sos gravy
Berapa kalori dalam 100 g Sos gravy?
100 g Sos gravy mengandungi 110 kcal, dengan 1.3 g protein, 7.3 g karbohidrat dan 8.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sos gravy?
50 g Sos gravy mengandungi 55 kcal, dengan 0.7 g protein, 3.7 g karbohidrat dan 4.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sos gravy?
150 g Sos gravy mengandungi 165 kcal, dengan 2 g protein, 11 g karbohidrat dan 13 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sos gravy?
200 g Sos gravy mengandungi 220 kcal, dengan 2.6 g protein, 15 g karbohidrat dan 17 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sos gravy?
250 g Sos gravy mengandungi 275 kcal, dengan 3.3 g protein, 18 g karbohidrat dan 21 g lemak.
Sumber: slv 1993 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat