Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Minuman soya
Kalori & fakta pemakanan
tanpa gula
30
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.2 g
Karbo0.4 g
Lemak1.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 30 kcal —
- Protein 3.2 g 6%
- Karbohidrat 0.4 g 0%
- Lemak 1.3 g 2%
- Lemak tepu 0.2 g 1%
- Serat 1.8 g 6%
- Gula 0.4 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 30 | 3.2 g | 0.4 g | 1.3 g |
| 50 g | 50 g | 15 | 1.6 g | 0.2 g | 0.6 g |
| 150 g | 150 g | 45 | 4.8 g | 0.6 g | 1.9 g |
| 200 g | 200 g | 60 | 6.4 g | 0.8 g | 2.6 g |
| 250 g | 250 g | 75 | 8.1 g | 1 g | 3.2 g |
Makanan serupa
- Minuman soya biasabiasa, tidak diperkaya, diprarungut42 kcal / 100 g
- Minuman soya coklattidak ditingkatkan63 kcal / 100 g
- Kopi dengan minuman soyaseduhan, tanpa gula2 kcal / 100 g
- Minuman soya semula jadidengan serbuk coklat, tanpa gula, tanpa gula74 kcal / 100 g
- Serbuk minuman soya428 kcal / 100 g
- Susu soya32 kcal / 100 g
- Minuman berastanpa gula59 kcal / 100 g
- Minuman oattanpa pemanis29 kcal / 100 g
- Susu soya cokelattidak diperkaya63 kcal / 100 g
- Pengganti kopiseduhan dengan minuman soya tanpa gula6 kcal / 100 g
Soalan tentang Minuman soya
Berapa kalori dalam 100 g Minuman soya?
100 g Minuman soya mengandungi 30 kcal, dengan 3.2 g protein, 0.4 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Minuman soya?
50 g Minuman soya mengandungi 15 kcal, dengan 1.6 g protein, 0.2 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Minuman soya?
150 g Minuman soya mengandungi 45 kcal, dengan 4.8 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Minuman soya?
200 g Minuman soya mengandungi 60 kcal, dengan 6.4 g protein, 0.8 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Minuman soya?
250 g Minuman soya mengandungi 75 kcal, dengan 8.1 g protein, 1 g karbohidrat dan 3.2 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) H841100 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat