Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Jeli lemon
Kalori & fakta pemakanan
campuran kering, diet, disediakan
12
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.6 g
Karbo1.1 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 12 kcal —
- Protein 1.6 g 3%
- Karbohidrat 1.1 g 0%
- Lemak 0.1 g 0%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 12 | 1.6 g | 1.1 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 6 | 0.8 g | 0.6 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 18 | 2.4 g | 1.7 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 24 | 3.2 g | 2.2 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 30 | 4 g | 2.8 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Jeli strawbericampuran kering, diet, disediakan11 kcal / 100 g
- Gelatin cericampuran kering, diet, disediakan11 kcal / 100 g
- Jeli nanascampuran kering, diet, disediakan11 kcal / 100 g
- Gelatincampuran kering, diet337 kcal / 100 g
- Puding lemoncampuran kering, biasa, dengan minyak ditambah, kalium, natrium366 kcal / 100 g
- Pencuci mulut gelatincampuran kering, disediakan dengan air60 kcal / 100 g
Soalan tentang Jeli lemon
Berapa kalori dalam 100 g Jeli lemon?
100 g Jeli lemon mengandungi 12 kcal, dengan 1.6 g protein, 1.1 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Jeli lemon?
50 g Jeli lemon mengandungi 6 kcal, dengan 0.8 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Jeli lemon?
150 g Jeli lemon mengandungi 18 kcal, dengan 2.4 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Jeli lemon?
200 g Jeli lemon mengandungi 24 kcal, dengan 3.2 g protein, 2.2 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Jeli lemon?
250 g Jeli lemon mengandungi 30 kcal, dengan 4 g protein, 2.8 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: tbca BRC0018N · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat