Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Hidangan bayi
Kalori & fakta pemakanan
12 bulan
72
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.6 g
Karbo9.6 g
Lemak1.7 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 72 kcal —
- Protein 3.6 g 7%
- Karbohidrat 9.6 g 3%
- Lemak 1.7 g 2%
- Lemak tepu 0.6 g 3%
- Serat 1.6 g 6%
- Gula 1.6 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 72 | 3.6 g | 9.6 g | 1.7 g |
| 50 g | 50 g | 36 | 1.8 g | 4.8 g | 0.9 g |
| 150 g | 150 g | 108 | 5.4 g | 14 g | 2.6 g |
| 200 g | 200 g | 144 | 7.2 g | 19 g | 3.4 g |
| 250 g | 250 g | 180 | 9 g | 24 g | 4.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Hidangan bayi
Berapa kalori dalam 100 g Hidangan bayi?
100 g Hidangan bayi mengandungi 72 kcal, dengan 3.6 g protein, 9.6 g karbohidrat dan 1.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Hidangan bayi?
50 g Hidangan bayi mengandungi 36 kcal, dengan 1.8 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 0.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Hidangan bayi?
150 g Hidangan bayi mengandungi 108 kcal, dengan 5.4 g protein, 14 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Hidangan bayi?
200 g Hidangan bayi mengandungi 144 kcal, dengan 7.2 g protein, 19 g karbohidrat dan 3.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Hidangan bayi?
250 g Hidangan bayi mengandungi 180 kcal, dengan 9 g protein, 24 g karbohidrat dan 4.3 g lemak.
Sumber: NEVO (Netherlands) 2054 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat