Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Bubur semolina
Kalori & fakta pemakanan
buatan sendiri
68
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.8 g
Karbo9.1 g
Lemak1.7 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 68 kcal —
- Protein 3.8 g 8%
- Karbohidrat 9.1 g 3%
- Lemak 1.7 g 2%
- Lemak tepu 1.1 g 6%
- Serat 0.1 g 0%
- Gula 6.1 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 68 | 3.8 g | 9.1 g | 1.7 g |
| 50 g | 50 g | 34 | 1.9 g | 4.6 g | 0.9 g |
| 150 g | 150 g | 102 | 5.7 g | 14 g | 2.6 g |
| 200 g | 200 g | 136 | 7.6 g | 18 g | 3.4 g |
| 250 g | 250 g | 170 | 9.5 g | 23 g | 4.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Bubur semolina
Berapa kalori dalam 100 g Bubur semolina?
100 g Bubur semolina mengandungi 68 kcal, dengan 3.8 g protein, 9.1 g karbohidrat dan 1.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Bubur semolina?
50 g Bubur semolina mengandungi 34 kcal, dengan 1.9 g protein, 4.6 g karbohidrat dan 0.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Bubur semolina?
150 g Bubur semolina mengandungi 102 kcal, dengan 5.7 g protein, 14 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Bubur semolina?
200 g Bubur semolina mengandungi 136 kcal, dengan 7.6 g protein, 18 g karbohidrat dan 3.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Bubur semolina?
250 g Bubur semolina mengandungi 170 kcal, dengan 9.5 g protein, 23 g karbohidrat dan 4.3 g lemak.
Sumber: slv 696 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat