Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Bouillon, beef, cube, prepared
Kalori & fakta pemakanan
6
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.1 g
Karbo0.2 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 6 kcal —
- Protein 1.1 g 2%
- Karbohidrat 0.2 g 0%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 0 g 0%
- Gula 0.2 g —
- Natrium 326 mg 14%
- Kolesterol 0 mg 0%
Vitamin & mineral
Bagi setiap 100 g% NHVitamin
- Vitamin A 0 µg 0%
- Vitamin C 0 mg 0%
- Vitamin D 0 µg 0%
- Vitamin E 0 mg 0%
- Vitamin K 0 µg 0%
- Tiamina (B1) 0 mg 0%
- Riboflavin (B2) 0 mg 0%
- Niasin (B3) 0 mg 0%
- Asid pantotenik (B5) 0.02 mg 0%
- Vitamin B6 0 mg 0%
- Folat (B9) 1.2 µg 0%
- Vitamin B12 0.06 µg 3%
- Kolin 1.4 mg 0%
Mineral
- Kalsium 4.7 mg 0%
- Zat besi 0.01 mg 0%
- Magnesium 2 mg 0%
- Fosforus 4.3 mg 0%
- Kalium 16.1 mg 0%
- Zink 0 mg 0%
- Kuprum 0 mg 0%
- Mangan 0.01 mg 0%
- Selenium 0 µg 0%
- Iodin 1.5 µg 1%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 6 | 1.1 g | 0.2 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 3 | 0.6 g | 0.1 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 9 | 1.7 g | 0.3 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 13 | 2.3 g | 0.4 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 16 | 2.8 g | 0.6 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Bouillon beef concentrated cube161 kcal / 100 g
- Meat extract cube187 kcal / 100 g
- Bouillon meat prepared5 kcal / 100 g
- Stock meat from cube prepared3 kcal / 100 g
- Stock from cube prepared5 kcal / 100 g
- Sup stok daging lembu atau supdalam tin, siap dihidang7 kcal / 100 g
- Sup daging lembuserbuk, disediakan dengan air3 kcal / 100 g
- Kiub stok daging lembu
Soalan tentang Bouillon, beef, cube, prepared
Berapa kalori dalam 100 g Bouillon, beef, cube, prepared?
100 g Bouillon, beef, cube, prepared mengandungi 6 kcal, dengan 1.1 g protein, 0.2 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Bouillon, beef, cube, prepared?
50 g Bouillon, beef, cube, prepared mengandungi 3 kcal, dengan 0.6 g protein, 0.1 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Bouillon, beef, cube, prepared?
150 g Bouillon, beef, cube, prepared mengandungi 9 kcal, dengan 1.7 g protein, 0.3 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Bouillon, beef, cube, prepared?
200 g Bouillon, beef, cube, prepared mengandungi 13 kcal, dengan 2.3 g protein, 0.4 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Bouillon, beef, cube, prepared?
250 g Bouillon, beef, cube, prepared mengandungi 16 kcal, dengan 2.8 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: Frida (Denmark) 534 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat