Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Pokok gelang
Kalori & fakta pemakanan
direneh
16
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.6 g
Karbo0.6 g
Lemak0.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 16 kcal —
- Protein 1.6 g 3%
- Karbohidrat 0.6 g 0%
- Lemak 0.4 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 1.7 g 6%
- Gula 0.2 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 16 | 1.6 g | 0.6 g | 0.4 g |
| 50 g | 50 g | 8 | 0.8 g | 0.3 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 24 | 2.4 g | 0.9 g | 0.5 g |
| 200 g | 200 g | 32 | 3.2 g | 1.3 g | 0.7 g |
| 250 g | 250 g | 40 | 3.9 g | 1.6 g | 0.9 g |
Soalan tentang Pokok gelang
Berapa kalori dalam 100 g Pokok gelang?
100 g Pokok gelang mengandungi 16 kcal, dengan 1.6 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Pokok gelang?
50 g Pokok gelang mengandungi 8 kcal, dengan 0.8 g protein, 0.3 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Pokok gelang?
150 g Pokok gelang mengandungi 24 kcal, dengan 2.4 g protein, 0.9 g karbohidrat dan 0.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Pokok gelang?
200 g Pokok gelang mengandungi 32 kcal, dengan 3.2 g protein, 1.3 g karbohidrat dan 0.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Pokok gelang?
250 g Pokok gelang mengandungi 40 kcal, dengan 3.9 g protein, 1.6 g karbohidrat dan 0.9 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) G460152 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat