Ketahui apa yang ada di pinggan anda
pengganti kopi
Kalori & fakta pemakanan
diperbuat daripada serbuk berasaskan bijirin dan air
11
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.2 g
Karbo2.4 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 11 kcal —
- Protein 0.2 g 0%
- Karbohidrat 2.4 g 1%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 0 g 0%
- Gula 0 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 11 | 0.2 g | 2.4 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 6 | 0.1 g | 1.2 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 17 | 0.3 g | 3.6 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 22 | 0.4 g | 4.8 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 28 | 0.5 g | 6 g | 0.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang pengganti kopi
Berapa kalori dalam 100 g pengganti kopi?
100 g pengganti kopi mengandungi 11 kcal, dengan 0.2 g protein, 2.4 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g pengganti kopi?
50 g pengganti kopi mengandungi 6 kcal, dengan 0.1 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g pengganti kopi?
150 g pengganti kopi mengandungi 17 kcal, dengan 0.3 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g pengganti kopi?
200 g pengganti kopi mengandungi 22 kcal, dengan 0.4 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g pengganti kopi?
250 g pengganti kopi mengandungi 28 kcal, dengan 0.5 g protein, 6 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: ausnut F003086 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat