Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Lasagna tomato dan lentil
Kalori & fakta pemakanan
136
kalorikcal setiap 100 g
Protein4.6 g
Karbo7.2 g
Lemak9.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 136 kcal —
- Protein 4.6 g 9%
- Karbohidrat 7.2 g 3%
- Lemak 9.5 g 12%
- Lemak tepu 6.1 g 31%
- Serat 1.8 g 6%
- Gula 2.9 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 136 | 4.6 g | 7.2 g | 9.5 g |
| 50 g | 50 g | 68 | 2.3 g | 3.6 g | 4.8 g |
| 150 g | 150 g | 204 | 6.9 g | 11 g | 14 g |
| 200 g | 200 g | 272 | 9.2 g | 14 g | 19 g |
| 250 g | 250 g | 340 | 12 g | 18 g | 24 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Lasagna tomato dan lentil
Berapa kalori dalam 100 g Lasagna tomato dan lentil?
100 g Lasagna tomato dan lentil mengandungi 136 kcal, dengan 4.6 g protein, 7.2 g karbohidrat dan 9.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Lasagna tomato dan lentil?
50 g Lasagna tomato dan lentil mengandungi 68 kcal, dengan 2.3 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 4.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Lasagna tomato dan lentil?
150 g Lasagna tomato dan lentil mengandungi 204 kcal, dengan 6.9 g protein, 11 g karbohidrat dan 14 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Lasagna tomato dan lentil?
200 g Lasagna tomato dan lentil mengandungi 272 kcal, dengan 9.2 g protein, 14 g karbohidrat dan 19 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Lasagna tomato dan lentil?
250 g Lasagna tomato dan lentil mengandungi 340 kcal, dengan 12 g protein, 18 g karbohidrat dan 24 g lemak.
Sumber: slv 6436 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat