Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Kiub stok daging lembu
Kalori & fakta pemakanan
sedia dimakan
4
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.3 g
Karbo0.5 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 4 kcal —
- Protein 0.3 g 1%
- Karbohidrat 0.5 g 0%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 0 g 0%
- Gula 0.2 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 4 | 0.3 g | 0.5 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 2 | 0.2 g | 0.3 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 6 | 0.5 g | 0.8 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 8 | 0.6 g | 1 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 10 | 0.8 g | 1.3 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Serbuk atau kiub stok daging lembu128 kcal / 100 g
- Stok daging lembu3 kcal / 100 g
- Kiub stok273 kcal / 100 g
- Kiub stok ayam
- Sup daging lembudalam bentuk kiub, disediakan dengan air3 kcal / 100 g
- Sup pati daging lembuberbentuk kiub, kering170 kcal / 100 g
- Stok sayursedia untuk dimakan5 kcal / 100 g
- Ekstrak daging lembu179 kcal / 100 g
Soalan tentang Kiub stok daging lembu
Berapa kalori dalam 100 g Kiub stok daging lembu?
100 g Kiub stok daging lembu mengandungi 4 kcal, dengan 0.3 g protein, 0.5 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Kiub stok daging lembu?
50 g Kiub stok daging lembu mengandungi 2 kcal, dengan 0.2 g protein, 0.3 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Kiub stok daging lembu?
150 g Kiub stok daging lembu mengandungi 6 kcal, dengan 0.5 g protein, 0.8 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Kiub stok daging lembu?
200 g Kiub stok daging lembu mengandungi 8 kcal, dengan 0.6 g protein, 1 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Kiub stok daging lembu?
250 g Kiub stok daging lembu mengandungi 10 kcal, dengan 0.8 g protein, 1.3 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: slv 1222 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat