Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Kaja
Kalori & fakta pemakanan
tapereba
30
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.3 g
Karbo6.9 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 30 kcal —
- Protein 0.3 g 1%
- Karbohidrat 6.9 g 3%
- Lemak 0.1 g 0%
- Serat 0.5 g 2%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 30 | 0.3 g | 6.9 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 15 | 0.1 g | 3.5 g | 0 g |
| 150 g | 150 g | 45 | 0.4 g | 10 g | 0.1 g |
| 200 g | 200 g | 60 | 0.5 g | 14 g | 0.1 g |
| 250 g | 250 g | 75 | 0.6 g | 17 g | 0.2 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Kaja
Berapa kalori dalam 100 g Kaja?
100 g Kaja mengandungi 30 kcal, dengan 0.3 g protein, 6.9 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Kaja?
50 g Kaja mengandungi 15 kcal, dengan 0.1 g protein, 3.5 g karbohidrat dan 0 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Kaja?
150 g Kaja mengandungi 45 kcal, dengan 0.4 g protein, 10 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Kaja?
200 g Kaja mengandungi 60 kcal, dengan 0.5 g protein, 14 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Kaja?
250 g Kaja mengandungi 75 kcal, dengan 0.6 g protein, 17 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Sumber: tbca BRC0212C · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat