Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Edible boletus, fresh
Kalori & fakta pemakanan
39
kalorikcal setiap 100 g
Protein5.4 g
Karbo0.5 g
Lemak0.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 39 kcal —
- Protein 5.4 g 11%
- Karbohidrat 0.5 g 0%
- Lemak 0.4 g 1%
- Lemak tepu 0.1 g 1%
- Serat 6 g 21%
- Gula 0.1 g —
- Natrium 6 mg 0%
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 39 | 5.4 g | 0.5 g | 0.4 g |
| 50 g | 50 g | 20 | 2.7 g | 0.3 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 59 | 8.1 g | 0.8 g | 0.6 g |
| 200 g | 200 g | 78 | 11 g | 1 g | 0.8 g |
| 250 g | 250 g | 98 | 14 g | 1.3 g | 1 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Edible boletus, fresh
Berapa kalori dalam 100 g Edible boletus, fresh?
100 g Edible boletus, fresh mengandungi 39 kcal, dengan 5.4 g protein, 0.5 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Edible boletus, fresh?
50 g Edible boletus, fresh mengandungi 20 kcal, dengan 2.7 g protein, 0.3 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Edible boletus, fresh?
150 g Edible boletus, fresh mengandungi 59 kcal, dengan 8.1 g protein, 0.8 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Edible boletus, fresh?
200 g Edible boletus, fresh mengandungi 78 kcal, dengan 11 g protein, 1 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Edible boletus, fresh?
250 g Edible boletus, fresh mengandungi 98 kcal, dengan 14 g protein, 1.3 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Sumber: Swiss FSVO 455 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat