Tanec: spálené kalórie za hodinu
Tanec, všeobecne
331
kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg
165
kcal za 30 minút
4,5
Hodnota MET

Vaše spálené kalórie
165Spálené kcal
Spálené kalórie podľa telesnej hmotnosti
| Trvanie | 50 kg | 60 kg | 70 kg | 80 kg | 90 kg | 100 kg |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 min | 59 | 71 | 83 | 95 | 106 | 118 |
| 30 min | 118 | 142 | 165 | 189 | 213 | 236 |
| 45 min | 177 | 213 | 248 | 284 | 319 | 354 |
| 60 min | 236 | 284 | 331 | 378 | 425 | 473 |
Podobné aktivity
- Zumba 698 kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg Vysoká intenzita
- Chôdza 257 kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg Stredná intenzita
- Jazda na inline korčuliach 735 kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg Vysoká intenzita
- Spinning 625 kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg Vysoká intenzita
- Rýchly beh 845 kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg Vysoká intenzita
- Wakeboarding 441 kcal za hodinu pri hmotnosti 70 kg Stredná intenzita
Hodnoty MET vychádzajú z vydania Adult Compendium of Physical Activities z roku 2024; pri použití náhradných hodnôt pre konkrétne aktivity sú tieto hodnoty označené. Kalórie = MET × telesná hmotnosť v kg × hodiny × 1,05. Skutočný výdaj závisí od kondície, námahy a zloženia tela.