Ketahui apa yang ada di piring Anda
Patty daging
Kalori & informasi gizi
cincang, dengan bit dan mentimun acar, digoreng, produk beku, misalnya biff à la Lindström
192
kalorikcal per 100 g
Protein13 g
Karbo5,8 g
Lemak13 g
Informasi gizi
Per 100 g% AKG- Kalori 192 kcal —
- Protein 13 g 26%
- Karbohidrat 5,8 g 2%
- Lemak 13 g 16%
- Lemak jenuh 5,3 g 27%
- Serat 2,4 g 9%
- Gula 3,2 g —
Kalori per porsi
| Porsi | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 192 | 13 g | 5,8 g | 13 g |
| 50 g | 50 g | 96 | 6,4 g | 2,9 g | 6,4 g |
| 150 g | 150 g | 288 | 19 g | 8,7 g | 19 g |
| 200 g | 200 g | 384 | 26 g | 12 g | 25 g |
| 250 g | 250 g | 480 | 32 g | 15 g | 32 g |
Makanan serupa
- Patty daging sapidigoreng178 kcal / 100 g
- Patty daging sapi dan babicincang, digoreng198 kcal / 100 g
- Patty daging babicincang, digoreng191 kcal / 100 g
- Patty daging dombacincang, digoreng215 kcal / 100 g
- Patty daging moosecincang, digoreng113 kcal / 100 g
- Patty hati cincanghati cincang, digoreng, produk beku223 kcal / 100 g
- Perkedel hati cincanghati cincang, mentah, produk beku211 kcal / 100 g
- Baksoproduk beku217 kcal / 100 g
- Steik daging sapi dan babi cincangbeku dalam, dipanggang286 kcal / 100 g
- Lindström's steak minced meat patty with beetroot horeca findus218 kcal / 100 g
Pertanyaan tentang Patty daging
Berapa kalori dalam 100 g Patty daging?
100 g Patty daging mengandung 192 kcal, dengan 13 g protein, 5,8 g karbohidrat, dan 13 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Patty daging?
50 g Patty daging mengandung 96 kcal, dengan 6,4 g protein, 2,9 g karbohidrat, dan 6,4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Patty daging?
150 g Patty daging mengandung 288 kcal, dengan 19 g protein, 8,7 g karbohidrat, dan 19 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Patty daging?
200 g Patty daging mengandung 384 kcal, dengan 26 g protein, 12 g karbohidrat, dan 25 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Patty daging?
250 g Patty daging mengandung 480 kcal, dengan 32 g protein, 15 g karbohidrat, dan 32 g lemak.
Sumber: slv 1136 · per 100 g · karbohidrat menurut label Uni Eropa, tidak termasuk serat