Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Umbi bawang muda
Kalori & fakta pemakanan
direneh
32
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.9 g
Karbo5.9 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 32 kcal —
- Protein 0.9 g 2%
- Karbohidrat 5.9 g 2%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 1.4 g 5%
- Gula 5.9 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 32 | 0.9 g | 5.9 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 16 | 0.5 g | 2.9 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 48 | 1.4 g | 8.8 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 64 | 1.8 g | 12 g | 0.3 g |
| 250 g | 250 g | 80 | 2.3 g | 15 g | 0.4 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Umbi bawang muda
Berapa kalori dalam 100 g Umbi bawang muda?
100 g Umbi bawang muda mengandungi 32 kcal, dengan 0.9 g protein, 5.9 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Umbi bawang muda?
50 g Umbi bawang muda mengandungi 16 kcal, dengan 0.5 g protein, 2.9 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Umbi bawang muda?
150 g Umbi bawang muda mengandungi 48 kcal, dengan 1.4 g protein, 8.8 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Umbi bawang muda?
200 g Umbi bawang muda mengandungi 64 kcal, dengan 1.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Umbi bawang muda?
250 g Umbi bawang muda mengandungi 80 kcal, dengan 2.3 g protein, 15 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) G486152 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat