Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup saderi akar
Kalori & fakta pemakanan
33
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.8 g
Karbo1.1 g
Lemak2.6 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 33 kcal —
- Protein 0.8 g 2%
- Karbohidrat 1.1 g 0%
- Lemak 2.6 g 3%
- Lemak tepu 0.7 g 3%
- Serat 1 g 4%
- Gula 1 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 33 | 0.8 g | 1.1 g | 2.6 g |
| 50 g | 50 g | 17 | 0.4 g | 0.6 g | 1.3 g |
| 150 g | 150 g | 50 | 1.2 g | 1.7 g | 3.9 g |
| 200 g | 200 g | 66 | 1.6 g | 2.3 g | 5.2 g |
| 250 g | 250 g | 83 | 2 g | 2.9 g | 6.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup saderi akar
Berapa kalori dalam 100 g Sup saderi akar?
100 g Sup saderi akar mengandungi 33 kcal, dengan 0.8 g protein, 1.1 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup saderi akar?
50 g Sup saderi akar mengandungi 17 kcal, dengan 0.4 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup saderi akar?
150 g Sup saderi akar mengandungi 50 kcal, dengan 1.2 g protein, 1.7 g karbohidrat dan 3.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup saderi akar?
200 g Sup saderi akar mengandungi 66 kcal, dengan 1.6 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 5.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup saderi akar?
250 g Sup saderi akar mengandungi 83 kcal, dengan 2 g protein, 2.9 g karbohidrat dan 6.5 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) X446953 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat