Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sos gratin tanpa keju
Kalori & fakta pemakanan
buatan sendiri
121
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.9 g
Karbo6.4 g
Lemak8.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 121 kcal —
- Protein 3.9 g 8%
- Karbohidrat 6.4 g 2%
- Lemak 8.8 g 11%
- Lemak tepu 3.1 g 16%
- Serat 0.2 g 1%
- Gula 2.7 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 121 | 3.9 g | 6.4 g | 8.8 g |
| 50 g | 50 g | 61 | 2 g | 3.2 g | 4.4 g |
| 150 g | 150 g | 182 | 5.9 g | 9.6 g | 13 g |
| 200 g | 200 g | 242 | 7.8 g | 13 g | 18 g |
| 250 g | 250 g | 303 | 9.8 g | 16 g | 22 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sos gratin tanpa keju
Berapa kalori dalam 100 g Sos gratin tanpa keju?
100 g Sos gratin tanpa keju mengandungi 121 kcal, dengan 3.9 g protein, 6.4 g karbohidrat dan 8.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sos gratin tanpa keju?
50 g Sos gratin tanpa keju mengandungi 61 kcal, dengan 2 g protein, 3.2 g karbohidrat dan 4.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sos gratin tanpa keju?
150 g Sos gratin tanpa keju mengandungi 182 kcal, dengan 5.9 g protein, 9.6 g karbohidrat dan 13 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sos gratin tanpa keju?
200 g Sos gratin tanpa keju mengandungi 242 kcal, dengan 7.8 g protein, 13 g karbohidrat dan 18 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sos gratin tanpa keju?
250 g Sos gratin tanpa keju mengandungi 303 kcal, dengan 9.8 g protein, 16 g karbohidrat dan 22 g lemak.
Sumber: slv 1986 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat