Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Pekatan lemon
Kalori & fakta pemakanan
150
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.1 g
Karbo8.4 g
Lemak1.5 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 150 kcal —
- Protein 3.1 g 6%
- Karbohidrat 8.4 g 3%
- Lemak 1.5 g 2%
- Lemak tepu 0.5 g 3%
- Serat 0.6 g 2%
- Gula 8.4 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 150 | 3.1 g | 8.4 g | 1.5 g |
| 50 g | 50 g | 75 | 1.6 g | 4.2 g | 0.8 g |
| 150 g | 150 g | 225 | 4.7 g | 13 g | 2.3 g |
| 200 g | 200 g | 300 | 6.2 g | 17 g | 3 g |
| 250 g | 250 g | 375 | 7.8 g | 21 g | 3.8 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Pekatan lemon
Berapa kalori dalam 100 g Pekatan lemon?
100 g Pekatan lemon mengandungi 150 kcal, dengan 3.1 g protein, 8.4 g karbohidrat dan 1.5 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Pekatan lemon?
50 g Pekatan lemon mengandungi 75 kcal, dengan 1.6 g protein, 4.2 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Pekatan lemon?
150 g Pekatan lemon mengandungi 225 kcal, dengan 4.7 g protein, 13 g karbohidrat dan 2.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Pekatan lemon?
200 g Pekatan lemon mengandungi 300 kcal, dengan 6.2 g protein, 17 g karbohidrat dan 3 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Pekatan lemon?
250 g Pekatan lemon mengandungi 375 kcal, dengan 7.8 g protein, 21 g karbohidrat dan 3.8 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) F601300 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat